Noclegi w Polsce

 

 

 

.info

 501 153 348 zamówienie reklamy 

123@123noclegi.info

kwiecień 2014

Domena www.123noclegi.info została zakupiona w 2001 roku i od tej pory reklamujemy hotele, apartamenty, pensjonaty, sanatoria, domy i pokoje gościnne, a także agroturystykę. Od wielu lat polecamy usługi naszych klientów na hasło "Noclegi w Polsce" - przeglądarka Google odnotowuje nas od początku działalności, a co najmniej od 5 lat, niezmiennie na 1 stronie,
a czasem i w pierwszej 5-tce wyników. Portal nasz po niemal 14 latach działalności zmierza coraz bardziej w kierunku informatora turystycznego o zacięciu historycznym. W chwili obecnej zamieszczamy stare zdjęcia na stronach woj. dolnośląskiego, konsekwentnie będziemy tak opracowywać kolejne województwa, Każda zamówiona reklama będzie zamieszczona na stronie miejscowości osobno opisanej, sfotografowanej, z mapą okolic i dojazdu. Reklamy już opłacone pozostaną w starym układzie jak i sukcesywnie będą zamieszczane na nowych stronach odpowiednich miejscowości.
Ceny jakie proponowaliśmy naszym klientom przez lata działalności nie ulegały zmianom, za to oferowaliśmy coraz większy wachlarz usług w cenach bardzo umiarkowanych. Tak nam się rozrosły pozycje cennika, że nie wszystko jest czytelne na pierwszy rzut oka.  Od dziś tj. 7 kwietnia 2014 roku obowiązuje nowy cennik, szalenie uproszczony, za to dający ogromne możliwości prezentacji Państwa oferty (pokoi, pensjonatu, hotelu itp..). Od dziś każdy kto zamówi reklamę ma prawo do STRONY - GALERII z nieograniczoną liczbą zdjęć. Ponieważ uważamy, że już po obejrzeniu 20-tu zdjęć - klient może się poczuć nieco zmęczony, uznajmy że to optymalna liczba zdjęć na stronie. Za to każde zdjęcie, będzie miało wielość dużej pocztówki (szerokość: 700 pikseli) ze stosownym opisem, chyba że zamawiający reklamę będzie miał inne życzenia.

Można zamówić także i tylko tzw. wizytówkę reklamową ze zdjęciami (7-8) o wielkości 240 na 180 pikseli z przekierowaniami na stronę własną właściciela pensjonatu, hotelu, pokoi gościnnych.  - Cena za wizytówkę reklamową pozostaje bez zmian 70 zł netto.

UWAGA: wszyscy nasi dotychczasowi klienci - opłacają przedłużenie reklamy według faktur z 2013 roku.

Noclegi:  dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie, opolskie podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie, zachodniopomorskie

     Hotele             Hotele WARSZAWA 

Internet (reklama, aktualizacje): Marek Lewandowski  tel.  501 153 348   22 258 33 12  
Copyright © 2001-2021 (domena opłacona do 2021 roku)   123@123noclegi.info