.info

dolnośląskie
Karpniki - Krzyżowa

NOCLEGI w województwie dolnośląskim.   Reklama na rok i na pięć lat - cennik.  
Zamówienie reklamy: 
501 153 348,  22 258 33 12   123noclegi@gmail.com  123@123noclegi.info

Karpniki, Kawice, Kąty Bystrzyckie, Kąty Wrocławskie, Kietlin, Kletno, Kliczków, Kłodzko, Kochlice, Kocioł, Komarno Konradów, Kopaczów, Kopaniec, Kostrzyca, Kościelnik, Kowalowa, Kowary, Krajków, Krasków, Krobielowice, Kromnów, Krosnowice, Kruszyn, KrzeszówKrzywa Krzyżowa

KARPNIKI          
Wieś w gminie Mysłakowice, powiat jeleniogórski. Położona 12 km na południowy wschód od Jeleniej Góry, pomiędzy Łomnicą i Kowarami, na zachodnim skraju Rudawskiego Parku Krajobrazowego, u stóp Krzyżnej Góry. Zamek z XV wieku (zniszczony), park, Domek Myśliwski. Niegdyś miejsce spotkań władców i pruskiej arystokracji.

KAWICE  

KĄTY  BYSTRZYCKIE    
Wieś w gminie Lądek-Zdrój, powiat kłodzki. Położona 5 km na południowy zachód od Lądka Zdroju w paśmie górskim Krowiarek (Sudety Wschodnie)

KĄTY  WROCŁAWSKIE  
Miasto siedziba gminy, powiat wrocławski. Położone nad Bystrzycą 24 km na zachód od Wrocławia, przy autostradzie  A4 , dojazd również drogą wojewódzką nr  346  ze Środy Śląskiej i  362  oraz  347 z Wrocławia. Prawa miejskie od 1297; zabytkowe kamieniczki z XVII w, ratusz, kościół św. Piotra i Pawła z 1312 r., fragmenty obwarowań miejskich.
w pobliżu - Krobielowice

KIETLIN
Wieś w gminie Niemcza, powiat dzierżoniowski. Położona 1 km na zachód od drogi krajowej nr   8   Wrocław - Kudowa,
3 km na północ od Niemczy.

KLICZKÓW     
Wieś w gminie Osiecznica, powiat bolesławiecki. Położona nad rzeką Kwisą na Granicy Puszczy Zgorzeleckiej, przy drodze wojewódzkiej nr  350  Ruszów - Bolesławiec, 14 km na północny - zachód od Bolesławca. Pałac renesansowy na miejscu XIII wiecznego zamku.

KLETNO                           

KŁODZKO         www.klodzko.pl                 Szczegóły:
Miasto powiatowe położone nad Nysą Kłodzką 88 km na południe od Wrocławia. Do miasta prowadzą drogi; krajowa nr   8   Polanica Zdrój - Ząbkowice Śląskie,  33  z Międzylesia i  46   z Paczkowa. Miasto leży pośrodku Doliny Kłodzkiej, na stokach Góry  Zamkowej (Fortecznej) i Góry Owczej. Niegdyś stolica udzielnego księstwa. Słynna twierdza, XIV wieczny most na Młynówce, liczne zabytki architektury sakralnej, zabytkowe kamieniczki.

KOCHLICE  

KOCIOŁ    
Wieś w gminie Lewin Brzeski, powiat kłodzki. Położona 2 km na południe od Lewina Kłodzkiego przy granicy z republika Czeską.

KOMARNO   
Wieś w gminie Janowice Wielkie, powiat Jelenia Góra. Położona 11 km na wschód od Jeleniej Góry, przy drodze lokalnej, 3 km na północ od drogi krajowej nr   3   Jelenia Góra - Bolków.

KONRADÓW  
Wieś w gminie Lądek-Zdrój, powiat kłodzki. Położona 7 km na południowy zachód od Lądka-Zdroju, 3 km na południe od drogi wojewódzkiej nr   392   Bystrzyca Kłodzka - Lądek-Zdró

KOPACZÓW
Wieś w gminie Bogatynia, powiat zgorzelecki. Położona 10 km na południowy zachód od Bogatyni.

KOPANIEC
Wieś w gminie Stara Kamienica, powiat jeleniogórski. Położona w górach Izerskich na południowym stoku Grzbietu Kamienieckiego, 5 km na północ od drogi krajowej nr  3  Szklarska Poręba - Jelenia Góra

KOSTRZYCA
Wieś w gminie Mysłakowice, powiat jeleniogórski. Położona 13 km na południe od Jeleniej Góry przy drodze wojewódzkiej nr   366   Piechowice - Kowary. Blisko do Karpacza i Sosnówki

KOŚCIELNIK
Wieś w gminie Lubań, powiat lubański. Położona na lewym brzegu Kwisy, 4 km na południe od Lubania, przy drodze wojewódzkiej nr  393  Lubań - Leśna.

KOWALOWA      

KOWARY              
Miasto, siedziba gminy w powiecie jeleniogórskim. Położone 17 km na południe od Jeleniej Góry przy drodze wojewódzkiej nr   367  Jelenia Góra - Kamienna Góra. Uzdrowisko (choroby płuc), wody mineralne.
opis

Kowary noclegi, noclegi w Kowarach

KRAJKÓW      

KRASKÓW      

KROBIELOWICE  
Wieś w gminie Kąty Wrocławskie, powiat wrocławski. Położona 3 km na południe od Kątów Wrocławskich, przy drodze wojewódzkiej nr  346 .

KROMNÓW
wieś w gminie Stara Kamienica, powiat jeleniogórski. Położona 2,5 km na południe od Starej Kamienicy, 11 km na zachód od Jeleniej Góry.

KROSNOWICE

KRUSZYN
Wieś w gminie Bolesławiec, powiat bolesławicki. Położona 3 km na wschód od Bolesławca, przy drodze krajowej nr  4  Bolesławiec - Chojnów

KRZESZÓW    

KRZYWA
Wieś w gminie Chojnów, powiat legnicki. Położona przy drodze krajowej nr 94 , 8 km na zachód od Chojnowa.

KRZYŻOWA    

Noclegi:  dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie, opolskie podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie, zachodniopomorskie

     Hotele             Hotele WARSZAWA 

Internet (reklama, aktualizacje): Marek Lewandowski  tel.  501 153 348   22 258 33 12  
Copyright © 2001-2021 (domena opłacona do 2021 roku)   123@123noclegi.info