.info

dolnośląskie
Ruszów - Srebrna Góra

NOCLEGI w województwie dolnośląskim Reklama na rok i na dwa lata - cennik.  
Zamówienie reklamy: 
501 153 348, 22 258 33 12   123noclegi@gmail.com  123@123noclegi.info

Ruszów, Rybnica, Rybnica Leśna, Rzeczka, Sady Dolne, Sędziszowa, Siedlęcin, Sienna, Sierpnica, Siodłkowice, Skoroszów, Smardzów, Sobótka, Sokolec, Sokołowsko, Sosnówka, Spalona, Srebrna Góra

RUSZÓW              
Wieś w gminie Węgliniec, powiat zgorzelecki. Położona wśród Borów Dolnośląskich 14 km na północ od Węglińca, przy drodze wojewódzkiej nr  296  Węgliniec - Iłowa, oraz  350  Gozdnica - Bolesławiec.

RYBNICA
Wieś w gminie Stara Kamienica, powiat jeleniogórski. Położona 3 km na zachód od Starej Kamienicy, przy drodze krajowej nr  30  Lubań - Jelenia Góra.

RYBNICA  LEŚNA   

RZECZKA              
Wieś w gminie Walim, powiat wałbrzyski. Położona nad rzeką Walimką, pomiędzy masywami Wielkiej Sowy, Małej Sowy, Włodarza,  Sokoła i Walimia. Miejscowość wypoczynkowa (sporty zimowe) liczne wyciągi narciarskie. Podziemna fabryka poniemiecka.

SADY DOLNE
Wieś w gminie Bolków, powiat jaworski. Położona na pogórzu Bolkowskim, 5 km na wschód od Bolkowa, 1 km na południe od drogi krajowej nr  5  Bolków - Strzegom. Pałac neogotycki z 1779 r, przebudowany w XIX w., park pałacowy.

SĘDZISZOWA
Wieś w gminie Świerzawa, powiat złotoryjski. Położona przy drodze wojewódzkiej  328  Złotoryja - Marciszów, 11 km na południe od Złotoryi.

SIEDLĘCIN 
Wieś w gminie Jeżów Sudecki, powiat jeleniogórski. Położona 3,5 km na północny zachód od Jeleniej Góry.      

SIENNA                  

SIERPNICA           

SIODŁKOWICE    
Wieś w gminie Dobromierz, powiat świdnicki.

SKOROSZÓW       

SMARDZÓW       

SOBÓTKA            

SOKOLEC         
Wieś w gminie Nowa Ruda, powiat kłodzki. Położona w Parku Krajobrazowym Gór Sowich, na zboczu Sokoła (864 m n.p.m.), 24 km na południowy wschód od Wałbrzycha. Atrakcyjne miejsce wypoczynku letniego i zimowego, trasy turystyczne piesze i rowerowe, wyciągi narciarskie itp.

SOKOŁOWSKO   

SOSNÓWKA          
Wieś w gminie Podgórzyn, powiat jeleniogórski. Wieś na Pogórzu Karkonoskim o charakterze turystyczno - wypoczynkowym, położna na południe od drogi wojewódzkiej nr  366  Piechowice - Kowary (5 km od Karpacza). Ważniejsze atrakcje: kaplica św. Anny z tryskającym Dobrym Źródłem, Kościół św. Marcina - najstarszy w Karkonoszach. W pobliżu Zalew Sosnówka.  W zimie działa wyciąg orczykowy 150 m (łatwa trasa o łagodnym nachyleniu). Blisko do Karpacza i Szklarskiej Poręby, ale znacznie ciszej i spokojniej.

SPALONA         

SREBRNA  GÓRA  
Wieś w gminie Stoszowice, powiat ząbkowicki. "Perła Gór Sowich" rozciąga się na Przełęczy Srebrnej pomiędzy Górami Sowimi i Górami Bardzkimi, liczy ok. 1,5 tyś mieszkańców. Niegdyś osada górnicza (wydobycie srebra), słynna twierdza wybudowana pod koniec XVIII w., pozostałości po kolei górskiej z XIX i XX w., barokowy kościół Piotra i Pawła.  Dojazd drogą wojewódzką nr  385   z Ząbkowic Śląskich i Nowej Rudy.

Noclegi:  dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie, opolskie podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie, zachodniopomorskie

     Hotele             Hotele WARSZAWA 

Internet (reklama, aktualizacje): Marek Lewandowski  tel.  501 153 348   22 258 33 12  
Copyright © 2001-2021 (domena opłacona do 2021 roku)   123@123noclegi.info