.info

województwo
kujawsko-pomorskie

Gocanowo - Grudziądz

NOCLEGI w województwie kujawsko-pomorskim. Reklama na rok i na pięć lat - cennik.
Zamówienie reklamy: 
501 153 348, 22 258 33 12   123noclegi@gmail.com  123@123noclegi.info

Gocanowo, Golub-Dobrzyń, Gołąbki, Goreń Duży, Gostycyn, Gozdawa, Górzno, Grochowiska Szlacheckie, Grochowo, Grudziądz


Gocanowo - PAŁAC

GOCANOWO
Wieś w gminie Kruszwica, powiat inowrocławski. Położona na terenie Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia nad jeziorem Gocanowskim,
5 km na południe od Kruszwicy, 1 km na zachód od jez. Gopło. Pałac nad jeziorem wpisany do rejestru zabytków. Dojazd drogą krajową nr  62    Radziejów - Kruszwica.
 


PAŁAC w GOCANOWIE

Gocanowo 29; 88-153 Kruszwica
tel.
605 83 11 83, 697 88 33 95

palac.gocanowo@onet.pl    www.palacwgocanowie.pl

Oferujemy Państwu noclegi w zabytkowym Pałacu z dostępem do jeziora i pięknie zagospodarowanym parkiem.  Zapraszamy do komfortowo urządzonych pokoi 1- ,2- ,3- i 4- osobowych. Każdy pokój posiada łazienkę, TV-sat, na terenie obiektu bezprzewodowy internet.
Największym atutem pobytu w Gocanowie jest doskonała
i wykwintna kuchnia oparta na najlepszych regionalnych recepturach. Przygotowaliśmy bogate menu złożone z dań na zimno i na ciepło, na każdą okazję i dla każdego podniebienia. Średnia cena obiadu dwu-daniowego - 25,00 zł .

Restauracja składa się z trzech sal: głównej-restauracyjnej i dwóch sal bankietowych dla: 120 osób , 70 osób i 20 osób oraz sala bankietowa dla 350 osób wraz z balową na 150 osób.
Oferta dla klientów indywidualnych - to: wesela, przyjęcia z okazji chrzcin, komunii, stypy, studniówki, imieniny , urodziny , rocznice, wszelkie inne imprezy okolicznościowe/
Oferta dla firm -to: konferencje i szkolenia po cenach bardzo konkurencyjnych (u nas nie płaci się za wynajem sali, a tylko za zaserwowane posiłki czy przekąski), imprezy integracyjne, biesiady, bankiety, przyjęcia okolicznościowe.
Serwujemy najwyższej jakości potrawy i wyszukane smaczne dania, dobrane odpowiednio do charakteru imprezy i gustów kulinarnych klienta. Czekają na Państwa liczne atrakcje jak np.: fontanna z czekolady, stół wiejski, własne nagłośnienie, wykorzystanie części parku do wyłącznej dyspozycji zaproszonych gości.

 

 

 

GOLUB-DOBRZYŃ

GOŁĄBKI       

GOREŃ DUŻY 
Wieś w gminie Baruchowo, powiat włocławski. Położona na północno - zachodnim krańcu jez. Goreńskiego, w pobliżu liczne jeziora m.in. Krzewent, jez. Rakutowskie. Dojazd drogą gminną 5,5 km na północ od drogi wojewódzkiej nr  265  Gostynin - Kowal - Brześć Kujawski.

GOSTYCYN      

GOZDAWA
Wieś w gminie Mogilno, powiat mogileński. Położona 2 km na południowy zachód od Mogilna, w pobliżu jeziora.

GÓRZNO        
Miasto, siedziba gminy miejsko-wiejskiej w powiecie brodnickim. Położone na zachodnim krańcu Górznieńsko - Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego, nad dwoma jeziorami (Górznieńskie), 7 km na południe od drogi wojewódzkiej nr  544  Brodnica - Lidzbark. Prawa miejskie od 1327 r.

Miejscowości gminy Górzno: Czarny Bryńsk, Fiałki, Gołkowo, Górzno, Górzno-Wybudowanie, Miesiączkowo, Nowy Świat, Szczutowo, Szynkówko, Zaborowo.

GROCHOWISKA SZLACHECKIE
Wieś w gminie Rogowo, powiat żniński. Położona 12 km na południe od Żnina, 23 km na północ od Gniezna.

GROCHOWO  
Wieś w gminie Kęsowo, powiat tucholski. Położona 9 km na południowy zachód od Tucholi, 3 km na północ od drogi wojewódzkiej (skręt - Wiaszczyce) nr  241  Tuchola - Sępólno Krajeńskie.

GRUDZIĄDZ 
Miasto na prawach powiatu (powiat grodzki). Położone nad Wisłą w środkowej części Pomorza Nadwiślańskiego. Historia sięga XI w., ważniejsze zabytki: układ urbanistyczny Starego Miasta, mury miejskie z XIV w, Brama Wodna, ruiny zamku krzyżackiego, kamienice staromiejskie, cytadela, spichrze, zabytki architektury sakralnej; kościół  św. Mikołaja z XIII w. zabudowania poklasztorne. W mieście znajduje się najdłuższy most w Polsce (drogowo-kolejowy), działa komunikacja tramwajowa.

Grudziądz noclegi, noclegi w Grudziądzu

Noclegi:  dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie, opolskie podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie, zachodniopomorskie

     Hotele             Hotele WARSZAWA 

Internet (reklama, aktualizacje): Marek Lewandowski  tel.  501 153 348   22 258 33 12  
Copyright © 2001-2021 (domena opłacona do 2021 roku)   123@123noclegi.info