.info

województwo
lubuskie
Lubrza - Mostki

NOCLEGI w województwie lubuskim. Reklama na rok i na pięć lat - cennik.
Zamówienie reklamy: 
501 153 348, 534 110 120, 22 258 33 12   123noclegi@gmail.com  123@123noclegi.info

Lubrza, Lubsko, Łagów Lubuski, Łąkomin, Łęknica, Łochowice, Mierzęcin, Międzyrzecz, Miodnica, Mostki, Mostniki.


Łagów Lubuski Ośrodek ZACISZE

LUBRZA      
Wieś, siedziba gminy w powiecie świebodzińskim. Z uwagi na położenie - miejscowość o charakterze turystycznym.  W pobliżu jeziora: Goszcza (plaża), Lubie (nurkowanie) i Lubrza oraz rzeka Rakownik. Znana jeszcze przed wojną jako stacja klimatyczna z uwagi na łagodny klimat i walory krajobrazowe. Wokół Lubrzy duże kompleksy leśne, liczne jeziora, wzgórza morenowe. Oddalenie od głównych szlaków komunikacyjnych to dodatkowy walor. Wielką atrakcją turystyczną jest organizowana w lipcu "Noc Nenufarów". Dojazd drogą gminną 5 km na północny zachód od Świebodzina i drogi krajowej nr   2   .

LUBSKO                 

owie

ŁAGÓW  LUBUSKI  

Wieś, siedziba gminy w powiecie świebodzińskim. Położona na południowym krańcu Pojezierze Łagowskiego (pomiędzy jeziorami: Ciesz i Łagowskie), na granicy Łagowskiego Parku Narodowego, 5 km na północ od drogi krajowej nr  2  - do granicy niemieckiej 50 km. Miejscowość o bogatej historii sięgającej XIII w. Prawa miejskie do 1932 r. Układ urbanistyczny miasteczka (podzamcza) okolonego murami, dwie Bramy: Polska i Marchijska, zabytkowe kamieniczki, XVI wieczny zamek. Corocznie w Łagowie odbywa się Lubuskie Lato Filmowe.

 
Ośrodek Wypoczynkowy
ul. Wczasowa 1; 66-220 Łagów Lubuski
tel./fax  
68 341 23 90,  664 049 800
dorota030482@wp.pl       www.zacisze-centre.eu

Ośrodek ZACISZE to murowane domki w których nasi Goście korzystają z samodzielnych mieszkań (każde z osobnym wejściem): salon z kominkiem + sypialnia + łazienka i aneks kuchenny.
Każdy domek ma 50 m2 .


Ośrodek położony jest na 10 hektarowym terenie, zalesionym
i pełnym zieleni. Można tu wypoczywać, kąpać się w czystym jeziorze, zbierać grzyby, jagody, łowić ryby. Są wytyczone szlaki rowerowe, bogata flora i fauna.
 

Boiska sportowe, tereny do zabaw dla dzieci,
przystań dla łódek, kąpielisko, wytyczone parkingi,
duże pole namiotowe, to atuty naszego ośrodka.

W pobliżu ciekawe zabytki Łagowa (zamek Joanitów), bogata
oferta imprez kulturalnych, plenery malarskie.

 


 

 

ŁĄKOMIN
Wieś w gminie Lubiszyn, powiat gorzowski.

ŁĘKNICA

ŁOCHOWICE     
Wieś w gminie Krosno Odrzańskie, powiat krośnieński. Położona nad jez. Łochowickim, 4 km na północ od Krosna Odrzańskiego.

MIERZĘCIN     
Wieś w gminie Dobiegniew, powiat strzelecko-drezdenecki. Położona nad Mierzęcką Strugą, 5 km na południowy wschód od Dobiegniewa. W pobliżu jezioro Mierzęckie.  Dojazd drogą wojewódzką nr  161  . XIX w. pałac (odrestaurowany) z 15 hektarowym parkiem.

MIĘDZYRZECZ    
Miasto powiatowe, położone 68 km na północ od Zielonej Góry. Leży w widłach Paklicy i Obry przy drodze krajowej nr   3   Skwierzyna - Świebodzin oraz drodze wojewódzkiej nr  137  Sulęcin - Trzciel. XIV wieczny zamek zbudowany przez Kazimierza Wielkiego, zabytki architektury sakralnej, ratusz. W okolicy piękne lasy, parki krajobrazowe, liczne jeziora.Międzyrzecz noclegi, noclegi w Międzyrzeczu

MIODNICA       

MOSTKI         

MOSTNIKI
Wieś w gminie Dobiegniew, powiat
strzelecko-drezdenecki. Położona 14 km na północny wschód od Dobiegniewa, 1 km na pólnoc od drogi krajowej nr   22    (Dobiegniew - Wałcz).

Noclegi:  dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie, opolskie podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie, zachodniopomorskie

     Hotele             Hotele WARSZAWA 

Internet (reklama, aktualizacje): Marek Lewandowski  tel.  501 153 348   22 258 33 12  
Copyright © 2001-2021 (domena opłacona do 2021 roku)   123@123noclegi.info