.info

województwo
małopolskie
Łąkta - Maniowy

NOCLEGI w województwie małopolskim.  Reklama na rok i na pięć lat - cennik.
Zamówienie reklamy: 
501 153 348, 534 110 120, 22 258 33 12   123noclegi@gmail.com  123@123noclegi.info

Łąkta Górna, Łękawica, Łęki, Łętowe, Łętownia, Łomnica Zdrój, Łopuszna, Łosie, Łostówka, Łysa Góra,  Maciejowa, Magura MałostowskaMaków Podhalański, Małe Ciche, Maniowy


Agroturystyka  Łomnica 180


Ośrodek Wypoczynkowy
w Łomnicy - NAD POTOKIEM

ŁĄKTA GÓRNA
Wieś w gminie Żegocina, powiat bocheński (Bochnia). Położona 13 km na południe od Bochni i 7 km od Nowego Wiśnicza - dojazd drogą wojewódzką nr  965 .

ŁĘKAWICA   
Wieś w gminie Wadowice, powiat wadowicki. Położona 8 km na południowy wschód od Wadowic. Skręt w prawo z drogi krajowej nr  52  w Kleczy Górnej.

ŁĘKI
Wieś w gminie Borzęcin, powiat brzeski. Położona 8 km na północ od Brzeska.

ŁĘTOWE
Wieś  w gminie Mszana Dolna, powiat limanowski

ŁĘTOWNIA
Wieś w gminie Jordanów, powiat suski. Położona 6 km na północ od Jordanowa i drogi krajowej nr  25  Maków Podhalański - Rabka.

ŁOMNICA  ZDRÓJ           Łomnica noclegi, noclegi w Łomnicy
Wieś w gminie Piwniczna Zdrój, powiat nowosądecki. Położona w Beskidzie Sądeckim, nad Łomniczanką (dopływ Popradu) w bezpośrednim sąsiedztwie Piwnicznej Zdroju (na północny wschód). Wieś o charakterze letniskowym. Źródła mineralne, doskonały mikroklimat. Liczne szlaki turystyczne, bliskie przejście graniczne na Słowację. Wodospad "Łomniczanka".


Ośrodek Wypoczynkowy; 33-351 Łomnica Zdrój
tel./fax 18 446 80 04

o.w.nadpotokiem@wp.pl     www.nadpotokiem.com.pl


szczegóły pod zdjęciami

 Ośrodek Wypoczynkowy NAD POTOKIEM położony jest malowniczo na stoku górskim tuż nad wodospadem na Potoku Wapiennik - stąd wspaniałe widoki.
Przygotowaliśmy dla Państwa 70 miejsc noclegowych w pokojach z łazienkami i TV (1-, 2-, 3- i 4- osobowe) oraz w pokojach z umywalkami (2- i 3- osobowe).
Jedną z atrakcji ośrodka jest basen z podgrzewaną wodą.
Do dyspozycji naszych Gości; stołówka, świetlica, kawiarnia z kominkiem, na miejscu także wypożyczalnia rowerów.
Jest plac zabaw dla dzieci, parking, zadaszone miejsce na grill.
Osoby przyjeżdżające pociągiem - dowozimy do ośrodka po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

Ośrodek NAD POTOKIEM jest doskonałą bazą noclegową dla narciarzy, ponieważ w okolicy znajdują się tak popularne stacje narciarskie jak Jaworzyna i Słotwiny w Krynicy, Sucha Dolina w Piwnicznej oraz nieodległa od niej Wierchomla.

Liczne w tej okolicy szlaki turystyczne wyprowadzają na szereg szczytów (Kicarz, Łabowska Hala, Parchowatka), z których rozciągają się przepiękne widoki nie tylko na Beskidy, ale również na Tatry i Pieniny.
Organizujemy "zielone szkoły", zjazdy integracyjne, szkolenia, kursokonferencje, imprezy okolicznościowe. Pomożemy przy organizacji wycieczek autokarowych, spływów Dunajcem i Popradem. zorganizujemy wycieczkę z przewodnikiem czy pieczenie barana - według życzeń naszych Gości.

  

 

Gospodarstwo Agroturystyczne
Michalina Jarzębak  

Łomnica-Zdrój 180; 33-351 Łomnica Zdrój
tel.
18 446 80 33


OBIEKT CAŁOROCZNY


 

Pokoje: 1-dwuosobowy,
2- trzyosobowe
i 2 - czteroosobowe.
Na życzenie - Gospodyni przygotuje domowe obiadki lub obiadokolację.

Miły domek położony na końcu miejscowości w miejscu cichym, blisko drogi i przystanku autobusowego. Naprzeciw domu uzdrowiskowe źródełko wody mineralnej (woda bogata w żelazo i składniki mineralne) piękne wodospady. Na miłych Gości z rodzinami czekają wykończone drewnem pokoje gościnne.
Idealne miejsce na wypoczynek, relaks, piesze wędrówki szlakami turystycznymi. Dla szukających spokoju i dbających o zdrowie zachęcić można górskim mikroklimatem, zagorzałych grzybiarzy zapraszamy na grzybobrania, smakoszy górskich owoców na zbieranie bogactw natury. W repertuar atrakcji warto dodać bliskość Parku Krajobrazowego.
Na terenie posesji, garaż, plac zabaw dla dzieci, grill z wiatą do ucztowania przy każdej pogodzie. Powodzeniem cieszą się wczasy "sylwestrowe" - doskonale bawi się zorganizowana grupa do 20-tu przyjaciół, znajomych, rodzin. Domowe jedzenie, bezprzewodowy Internet, telewizja cyfrowa, sala telewizyjna z DVD, kuchnia do dyspozycji, tańce, kulig, bliskość stoków: Wierchomla, Kokuszka, Ryterski Raj.

  

 

ŁOPUSZNA       
Wieś w gminie Nowy Targ, powiat nowotarski. Położona w Gorcach, 6 km na wschód od Nowego Targu. XV-wieczny gotycki kościół drewniany pw. Świętej Trójcy, dwór Tetmajerów z ok. 1790 r. (muzeum tatrzańskie).
Dojazd drogą wojewódzką nr  969  Nowy Targ - Szczawnica.

ŁOSIE             
Wieś nad rzeką Ropą, w gminie Ropa, powiat gorlicki. Położona w Beskidzie Niskim, 2 km na północ od jez. Klimkówka.

ŁOSTÓWKA    
Wieś w gminie Mszana Dolna, powiat limanowski.
 

ŁYSA GÓRA      
Wieś w gminie Dębno, powiat brzeski.

MACIEJOWA    
Wieś w gminie Łabowa, powiat nowosądecki

MAGURA  MAŁASTOWSKA 

Schronisko PTTK "MAGURA  MAŁASTOWSKA"
Magura Małastowska; 38-307 Sękowa

MAKÓW  PODHALAŃSKI   
Miasto, siedziba gminy w powiecie suskim. Położone nad rzeką Skawą, w Beskidzie Makowskim, u stóp Makowskiej Góry (699 m n.p.m.). Historia sięga XIV w., Prawa miejskie od 1840 r. Ruiny huty z XIX w., kościół klasycystyczny z XIX w., XIX-wieczne domy drewniane. W lipcu 2001 silna powódź zniszczyła centrum miasta. Maków Podh. Posiada specyficzny mikroklimat - leczenie chorób płuc. Słynne koronki makowskie - popularną pamiątką z odwiedzin w tym regionie. Dojazd drogą krajową nr  28  Wadowice - Rabka.
Maków noclegi, noclegi w Makowie

MAŁE  CICHE   

MANIOWY             
Wieś w gminie Czorsztyn, powiat nowotarski. Wieś nowopowstała (przeniesiona) po utworzeniu Jeziora Czorsztyńskiego, stare Maniowy pozostały na dnie jeziora. Położona na południowym stoku Gorców, na północ od jez. Czorsztyńskiego. Dojazd drogą wojewódzką nr  969  Nowy Targ - Szczawnica.
 

Maniowy noclegi, noclegi w Maniowych

Noclegi:  dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie, opolskie podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie, zachodniopomorskie

     Hotele             Hotele WARSZAWA 

Internet (reklama, aktualizacje): Marek Lewandowski  tel.  501 153 348   22 258 33 12  
Copyright © 2001-2021 (domena opłacona do 2021 roku)   123@123noclegi.info