.info

województwo
małopolskie
Sękowa - Sromowce Wyżne

NOCLEGI w województwie małopolskim.  Reklama na rok i na pięć lat - cennik.
Zamówienie reklamy: 
501 153 348, 534 110 120, 22 258 33 12   123noclegi@gmail.com  123@123noclegi.info

 Sękowa, Sidzina Siedlec, SiedliskaSiekierczyna, Sieniawa, Sienna, Skała, SkawaSkawica Skomielna Biała, Skomielna Czarna, Skrudzina, SkrzyszówSłomniki, Słopnice, Słupia, Smyków, Sobolów, Sowliny, Sromowce Niżne, Sromowce Wyżne

SĘKOWA         
Wieś, siedziba gminy w powiecie gorlickim. Położona na południowy wschód od Gorlic, na północnych stokach Pasma Magurskiego w Beskidzie Niskim, w dolinie rzeki Sękówka. Założona w 1363 roku. Niegdyś wydobycie ropy naftowej. Pierwszy kościół w XV w. Cmentarze wojenne z I wojny światowej.
Miejscowości gminy Sękowa: Bartne, Bodaki, Czarne, Krzywa, Małastów, Męcina Mała, Męcina Wielka, Owczary, Radocyna, Ropica Górna, Sękowa, Siary, Wapienne, Wołowiec.

SIDZINA           
Wieś w gminie Bystra-Sidzina, powiat suski. Położona w Beskidzie Żywieckim 23 km na południowy - wschód od Makowa Podhalańskiego.

SIEDLEC                       
Wieś w gminie Bochnia, powiat bocheński. Położona przy drodze krajowej nr  4  Wieliczka Bochnia (18 km na wschód od Wieliczki i 4 km przed Bochnią)

SIEDLISKA
Wieś w gminie Tuchów, powiat tarnowski. Położona 6 km na południe od Tuchowa, przy drodze wojewódzkiej nr  977 .

SIEKIERCZYNA
Wieś w gminie Ciężkowice, powiat tarnowski.

SIENIAWA                
Wieś w powiecie nowotarskim, gmina Raba Wyżna. Położona jest na północ od Nowego Targu u źródeł Raby.

SIENNA                        

SKAŁA                        

SKAWA                      

 

SKAWICA        
Wieś w gminie Zawoja, powiat suski. Położona w dolinie Skawicy, w Beskidzie Żywieckim - pasmo babiogórskie. Dojazd drogą wojewódzką nr  957  Maków Podhalański - Zawoja.

SKOMIELNA BIAŁA    
Wieś w gminie Lubień, powiat myślenicki. Położona na południe od Myślenic - droga krajowa nr  7  .

SKOMIELNA CZARNA     
Wieś w gminie Tokarnia powiat myślenicki. Położona u stóp Łętowni (841 m) w Beskidzie Makowskim.

SKRUDZINA     
Wieś w gminie Stary Sącz, powiat Nowosądecki.

Szkolne Schronisko Młodzieżowe (VII - VIII)
Szkoła Podstawowa; Skrudzina; 34-388 Gołkowice Dolne 

SKRZYSZÓW
Wieś, siedziba gminy w powiecie tarnowskim. Położona 3 km na południowy wschód od Tarnowa. Miejscowości gminy Skrzyszów: Ładna, Łękawica, Pogórska Wola, Skrzyszów, Szynwałd.

SŁOMNIKI                    

SŁOPNICE       
Wieś, siedziba gminy w powiecie limanowskim.  Położona 4 km na południe od Limanowej i drogi krajowej nr  28  Mszana Dolna - Limanowa.  

SŁUPIA
Wieś w gminie Jodłownik, powiat limanowski.

SMYKÓW
Wieś w gminie Radgoszcz, powiat dąbrowski.

SOBOLÓW
Wieś w gminie Łapanów, powiat bocheński. Położona między Łapanowem a Bochnią.

SOWLINY
Wieś w gminie Limanowa, powiat limanowski. Położona 2,5 km na północ od centrum Limanowej. Dojazd od drogi krajowej nr  28  (Rabka - Nowy-Sącz) w Limanowej (czyli od ul. Piłsudskiego) ulicą Wierzbową i Graniczną w kierunku północno-zachodnim. Także nazwa północnej dzielnicy Limanowej.

SROMOWCE NIŻNE    Sromowce noclegi, noclegi w Sromowcach
Wieś w gminie Czorsztyn, powiat nowotarski. Położona nad Dunajcem w Pieninach, nad południowym brzegiem jez. Czorsztyńskiego, 30 km na południowy wschód od Nowego Targu, 8 km ma zachód od Szczawnicy. Zabytkowy kościół św. Katarzyny z 1513 r.,

SROMOWCE WYŻNE  
Wieś w gminie Czorsztyn, powiat nowotarski. Położona nad Dunajcem w Pieninach, nad południowym brzegiem jez. Czorsztyńskiego, 25 km na południowy wschód od Nowego Targu, 11 km ma zachód od Szczawnicy. W dzielnicy Sromowców - Kąty, rozpoczyna się flisacki szlak spływu Dunajcem. We wsi zabytkowy kościół św. Stanisława, izba regionalna, w pobliży wyciąg narciarski na Polanie Sosny. Jedna z najpiękniejszych miejscowości Pienin. Przejście graniczne na Słowację, w pobliżu zamki w Czorsztynie i Niedzicy.

Noclegi:  dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie, opolskie podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie, zachodniopomorskie

     Hotele             Hotele WARSZAWA 

Internet (reklama, aktualizacje): Marek Lewandowski  tel.  501 153 348   22 258 33 12  
Copyright © 2001-2021 (domena opłacona do 2021 roku)   123@123noclegi.info