.info

województwo
małopolskie
Wysowa - Zakliczyn

NOCLEGI w województwie małopolskim.  Reklama na rok i na pięć lat - cennik.
Zamówienie reklamy: 
501 153 348, 534 110 120, 22 258 33 12   123noclegi@gmail.com  123@123noclegi.info

Wysowa, Zabłędza, Zabrnie, Zabrzeż, Zaczarnie, ZagórnikZagórzany, Zagórze, Zakliczyn k/MyślenicZakliczyn n/Dunajcem.


JULIA - Agroturystyka  - Wysowa 114

1 km od centrum Wysowej-Zdroju
Agroturystyka w Hańczowej:

Hańczowa 99

Hańczowa 110

WYSOWA-ZDRÓJ        Wysowa noclegi, noclegi w Wysowej
Wieś uzdrowiskowa w gminie Uście Gorlickie w powiecie gorlickim. Położona w dolinie rzeki Ropy - lasy bukowo jodłowe. Znane uzdrowisko i ośrodek turystyczny Łemkowszczyzny Zachodniej, liczne szlaki do turystyki pieszej rowerowej i konnej w najwyższe pasma Beskidu Niskiego. Liczne sanatoria (leczenie chorób układu pokarmowego, oddechowego, nerek, anemii), domy wypoczynkowe i gospodarstwa agroturystyczne. Rozlewnia wód "Wysowianka" na bazie wód (szczawy wodorowęglanowo-chlorkowo-sodowe oraz węglowodanowo-sodowo-wapienne), park zdrojowy, dwa wyciągi narciarskie. W pobliżu jez. Klimkówka (12 km). Zabytki architektury sakralnej, cerkwie, kościoły, wspólnota Zielonoświątkowców, cmentarze wojenne z okresu I wojny światowej. Przejścia graniczne na Słowację. Wirtualna Wysowa w panoramie.

JULIA 
Gospodarstwo Agroturystyczne
Julia i Mikołaj Prokopowicz
38-316 Wysowa-Zdrój 114
tel.
18 353 20 20

prokopowiczjulia@wp.pl    www.julia-wysowazdroj.pl

JULIA to Pani domu i ..dom na wzgórzu wśród zieleni i kwiatów z którego rozpościerają się wspaniałe widoki na całą południową panoramę Wysowej z jej zalesionymi wzgórzami i ciekawą zabudową.
Dla Gości cały dom z trzema pokojami 4-osobowymi i dwoma pokojami 2-osobowymi. Każdy pokój posiada łazienkę i lodówkę. Na miejscu w pełni wyposażona kuchnia oraz pokój wypoczynkowy z telewizorem.
W ogrodzie wiata z miejscem na ognisko, do biesiadowania przy każdej pogodzie, a także małe łowisko pstrąga. Gospodarz zaprasza na wycieczki krajoznawcze, a gospodyni organizuje imprezy plenerowe podając dania z ryb, dziczyzny oraz regionalne.

   

 

ZABŁĘDZA      
Wieś w gminie Tuchów, powiat tarnowski. Położona 3 km na północ od Tuchowa, przy drodze wojewódzkiej nr  977 .

ZABRNIE
Wieś w gminie Szczucin, powiat dąbrowski (Dąbrowa Tarnowska).

ZABRZEŻ             

ZACZARNIE
Wieś w gminie Lisia Góra, powiat tarnowski. Położona w pobliżu Tarnowa (północny wschód) 2 km na południe od Lisiej Góry.

ZAGÓRNIK    
Wieś w gminie Andrychów, powiat wadowicki. Położona 3 km na południowy wschód od Andrychowa.

ZAGÓRZANY     
Wieś w gminie Gorlice, powiat gorlicki. Położona 5 km na północ od Gorlic.

ZAGÓRZE             

ZAKLICZYN k/Myślenic 

ZAKLICZYN  n/Dunajcem  
Miasto, siedziba gminy w powiecie tarnowskim. Położone na Pogórzu Rożnowskim, nad Dunajcem. Prawa miejskie od 1557 r. Drugi co do wielkości rynek w Małopolsce z odrestaurowanym ratuszem.
Miejscowości gminy Zakliczyn: Bieśnik, Borowa, Charzewice, Dzierżaniny, Faliszowice, Faściszowa, Filipowice, Gwoździec, Jamna, Kończyska, Lusławice, Melsztyn, Olszowa, Paleśnica, Roztoka, Ruda Kameralna, Słona, Stróże, Wesołów, Wola Stróska, Wróblowice, Zakliczyn, Zawada Lanckorońska, Zdonia.
Zakliczyn noclegi, noclegi w Zakliczynie

Noclegi:  dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie, opolskie podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie, zachodniopomorskie

     Hotele             Hotele WARSZAWA 

Internet (reklama, aktualizacje): Marek Lewandowski  tel.  501 153 348   22 258 33 12  
Copyright © 2001-2021 (domena opłacona do 2021 roku)   123@123noclegi.info