.info

województwo
mazowieckie
Chlewiska - Garbatka

NOCLEGI w województwie mazowieckim. Reklama na rok i na pięć lat - cennik.
Zamówienie reklamy: 
501 153 348, 534 110 120, 22 258 33 12   123noclegi@gmail.com  123@123noclegi.info

Chlewiska, Chojnów, Chorzele, Chrośla, Chylice, Ciechanów, Czarnia, Czarnów, Czosnów, Dąbrówka, Dębe, Dłużniewo, Dobrut, Domaniewice, Duninów, Dzielnik, Emilianów, Falenty, Falęcice, Garbatka Dziewiątka, Garbatka - Letnisko, Garbatka-Zbyczyn

CHLEWISKA    

CHOJNÓW   
Wieś w gminie Piaseczno, powiat piaseczyński. Położona 8 km na południowy wschód od Piaseczna na terenie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Dojazd drogą krajową nr  79  Piaseczno - Góra Kalwaria oraz drogą wojewódzką nr  873  Pilawa - Zalesie.

CHORZELE              

CHROŚLA                  

CHYLICE               

CIECHANÓW              
Miasto powiatowe nad Łydynią, położone na północ od Warszawy. Dojazd z Płońska drogą krajową nr  50  ,  z Glinojecka (wschód) i Makowa Mazowieckiego (zachód) - drogą krajową nr  60 . Z Chorzeli i Gruduska (północ) drogą wojewódzką nr  616 , z Przasnysza drogą nr  617  , Z Mławy -  615 .
Historia sięga 1065 roku (grodzisko). Prawa miejskie od 1350 r. Ruiny zamku książąt mazowieckich z XIV w., zabytki architektury sakralnej. 8 km na północny wschód - Opinogóra (Górna) - Muzeum Romantyzmu - zameczek Krasińskich.

Ciechanów noclegi, noclegi w Ciechanowie

CZARNIA             

CZARNÓW
Wieś W gminie Leszno, powiat warszawski zachodni. Położona 3 km na zachód od Leszna.

CZOSNÓW            

DĄBRÓWKA
Wieś w gminie Lelis, powiat ostrołęcki. Położona nad rzeką Szkwą, 9 km na północny wschód od miejscowości Lelis, na granicy woj. podlaskiego.

DĘBE                    

DŁUŻNIEWO       

DOBRUT
Wieś w gminie Orońsko, powiat szydłowiecki. Położona 17 km na południowy zachód od Radomia, oraz 10 km na północny wschód od Szydłowca. Wieś leży na wschód od drogi krajowej nr   7   Radom - Kraków.

DOMANIEWICE
Wieś w gminie Nowe Miasto nad Pilicą w powiecie grójeckim. Położona nad Pilicą, 8 km na zachód od Nowego Miasta, w południowo zachodniej części województwa mazowieckiego. W pobliżu duży kompleks leśny.

DUNINÓW         

Schronisko PTSM kat. III (VII-VIII)
09-505 Duninów;

DZIELNIK
Wieś w gminie Siennica, powiat miński (Mińsk Mazowiecki). Położona 7 km na południowy-wschód od Siennicy, 16 km na południowy-wschód od Mińska Mazowieckiego. Dawna nazwa miejscowości to Granicznik. Zabytkowa kapliczka z 1880 r.

EMILIANÓW    
Wieś w gminie Radzymin powiat wołomiński.

FALENTY
Wieś w gminie Raszyn, powiat pruszkowski. Znajduje się tu wczesnobarokowy pałac z I połowy XVII wieku, obecnie siedziba Instytutu Melioracji i Użytków Zielonych. Dojazd drogą krajową    7   i    8    (przed Jankami).

FALĘCICE       
Wieś w gminie Promna, powiat białobrzeski. Położona 3 km na północ od Białobrzegów przy drodze krajowej nr  7  .

GARBATKA DZIEWIĄTKA
Wieś w gminie Garbatka-Letnisko, powiat kozienicki. Położona 4 km na wschód od Garbatki-Letnisko i 13 km na południowy wschód od Kozienic.

GARBATKA-LETNISKO 
Wieś, siedziba gminy w powiecie kozienickim. Położona 1,5 km na wschód do drogi krajowej nr  79  Zwoleń - Kozienice, przy drodze wojewódzkiej nr  782  .

Miejscowości gminy Garbatka-Letnisko: Anielin, Bąkowiec, Bogucin, Brzustów, Garbatka Długa, Garbatka-Dziewiątka, Garbatka-Letnisko, Garbatka-Zbyczyn, Molendy, Ponikwa.

GARBATKA-ZBYCZYN
Wieś w gminie Garbatka-Letnisko, powiat kozienicki. Położona 4 km na południowy wschód od Garbatki-Letnisko.

Noclegi:  dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie, opolskie podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie, zachodniopomorskie

     Hotele             Hotele WARSZAWA 

Internet (reklama, aktualizacje): Marek Lewandowski  tel.  501 153 348   22 258 33 12  
Copyright © 2001-2021 (domena opłacona do 2021 roku)   123@123noclegi.info