.info

województwo
mazowieckie
Otwock - Podkowa Leśna

NOCLEGI w województwie mazowieckim. Reklama na rok i na pięć lat - cennik.
Zamówienie reklamy: 
501 153 348, 534 110 120, 22 258 33 12   123noclegi@gmail.com  123@123noclegi.info

Otwock, Ożarów, Palczew-Parcela, Pasikonie, Perzanowo, Pęcice, Piaseczno, Piława, PionkiPiorunów, Platerów, Płock, Płocochowo, Płoszyce,  Płońsk, Płosków KoloniaPodkowa Leśna


Piaseczno - Willa STAROPOLSKA


Płock - Hotel CZARDASZ

OTWOCK       
Miasto powiatowe, siedziba gminy. Położone w Dolinie Środkowej Wisły nad Świdrem, 25 km na południowy wschód od Warszawy. Ponad 42 tyś. mieszkańców. Prawa miejskie od 1916. Miejscowość znana jeszcze przed wojną jako uzdrowisko (choroby płuc). Ostatnie ślady ciekawej architektury drewnianej określanej jako "świdermajer".Otwock noclegi, noclegi w Otwocku

OŻARÓW               

PALCZEW-PARCELA
Wieś w gminie Warka, powiat grójecki. Położona 9 km na południowy zachód od Warki.  Dojazd drogą wojewódzką nr  731  Warka - Białobrzegi.

PASIKONIE
Wieś w gminie Kampinos, powiat warszawski zachodni.

PERZANOWO       

PĘCICE                   

PIASECZNO               
Miasto powiatowe, położone 15 km na południe od Warszawy nad rzeką Jeziorką. Dojazd: Droga krajowa nr  79   Warszawa - Góra Kalwaria, droga wojewódzka nr  722  z Grójca i  721  z Konstancina.  Prawa miejskie od 1429 r., ponownie, od 1916 r. Zabytki: kościół późnogotycki św. Anny z XVI w.,  ratusz XIX w., synagoga.


szczegóły pod zdjęciem

Willa "STAROPOLSKA"
STUDIUM
EDUKACJI EUROPEJSKIEJ

ul. Staropolska 8;
05-500 Piaseczno k/Warszawy

tel./fax
22 737 22 85

see@willastaropolska.pl   www.willastaropolska.pl

Nowoczesny obiekt położony na granicy Warszawy.
Dysponujemy 40 miejscami noclegowymi w pokojach
1- i 2-osobowych.
Organizujemy szkolenia,  imprezy integracyjne oraz bankiety
i wesela.
Parking strzeżony.

Piaseczno noclegi, noclegi w Piasecznie

PIŁAWA                 

PIONKI                 

PIORUNÓW
Wieś w gminie Błonie, powiat warszawski zachodni. Położona 3 km na wschód od Błonia, przy drodze krajowej nr   2   Warszawa - Poznań.

PLATERÓW
Wieś siedziba gminy w powiecie łosickim. Położona 12 km na północny wschód od Łosic, 13 km na południe od Siemiatycz. Rejon Krainy Środkowego Bugu. Kościół parafialny, drewniany z 1936 r.   Dojazd drogą krajową
nr  19   Lublin - Białystok.

Miejscowości gminy Platerów: Chłopków, Chłopków-Kolonia, Czuchów, Czuchów-Pieńki, Falatycze, Górki, Hruszew, Hruszniew, Hruszniew-Kolonia, Kamianka, Kisielew, Lipno, Mężenin, Mężenin-Kolonia, Michałów, Myszkowice, Nowodomki, Ostromęczyn, Ostromęczyn-Kolonia, Platerów, Puczyce, Rusków, Zaborze.

PŁOCK      
Miasto na prawach powiatu, siedziba gminy. Położone nad Wisłą, pomiędzy Pojezierzem Dobrzyńskim, a Kotliną Płocką, 95 km na północny zachód od Warszawy, pomiędzy Włocławkiem i Wyszogrodem. Prawa miejskie od 1237 r. Ważniejsze zabytki: Bazylika Katedralna Wniebowzięcia NMP, Dawne Opactwo Benedyktyńskie, Kościół Farny św. Bartłomieja, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, Katedra Mariawicka, Kościół św. Jana Chrzciciela, Kościół św. Dominika (najstarsza ceglana budowla na Mazowszu), Muzeum Mazowieckie (najstarsze muzeum w Polsce), Muzeum Diecezjalne, Muzeum Małachowianki (najstarszej szkoły w Polsce), Muzeum św. Faustyny, Mała Synagoga. Dojazd drogą krajową nr  62  z Wyszogrodu i Włocławka, drogą krajową nr  60  z Kutna i  Ciechanowa.

CENTRUM INFORMACJI TURYSTYCZNEJ
Stary Rynek 8; 09-402 Płock
tel. 24 367 19 44; fax 24 367 19 32

cit.plock@ump.pl    www.itplock.pl

 Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne
ul. Dobrzyńska 62b; 09-400 Płock
tel.
24 366 56 88, 24 367 20 47; fax 24 366 56 89


recepcja@hotelczardasz.pl   www.hotelczardasz.pl


szczegóły pod zdjęciami

Hotel CZARDASZ powstał w 2008 roku i już po 2 latach istnienia został obdarzony czwartą gwiazdką. Fachowa i miła obsługa sprawia, że Goście opuszczający to miejsce powracają do nas regularnie. To tutaj mogą Państwo odpocząć od codziennego zgiełku i hałasu miasta w komfortowych pokojach oraz w pięknym ogrodzie znajdującym się tuż przed hotelem. Jednocześnie do ścisłego centrum miasta zajmie ok. 5 minut. Recepcja, która jest czynna cała dobę pomoże Państwu w każdej sytuacji, przyjmie każde zamówienie,
poda śniadanie do łóżka oraz przygotuje drinka na dobry sen.

Oddajemy Państwu do dyspozycji 22 pokoje dwuosobowe, 2 pokoje jednoosobowe i 2 pokoje trzyosobowe oraz pokój De-Luc i Apartament Księcia Edwina. Każdy z pokoi wyposażony jest w miejsce do pracy, TV oraz mini-barek. Wrażenie wyjątkowej wygody potęgują przestronne i nowoczesne łazienki do wyboru z wanną lub prysznicem. W pokoju bajkowym wyśpicie się Państwo na dużym łożu małżeńskim z baldachimem w stylu rzymskim i zrelaksujecie w wannie z hydromasażem. Na terenie całego obiektu działa internet bezprzewodowy.

W połowie 2012 roku oddamy do dyspozycji naszym Gościom nowe przestronne i nowocześnie wyposażone pokoje, basen, kręgielnię i całe zaplecze SPA&WELLNES. Będzie to jedyny hotel w mieście, gdzie będą mogli Państwo skorzystać z tylu atrakcji nie wychodząc z obiektu.

Centrum konferencyjno-szkoleniowe pozwala nam na zorganizowanie spotkania konferencyjnego dla 600 osób. Każda z sal posiada najnowocześniejsze rozwiązania audiowizualne. Dzięki temu, spotkanie może odbywać się jednocześnie we wszystkich salach. Kompleks konferencyjny liczy 5 sal konferencyjnych; sala VIP, sala góralska, sala Wenus, sala Mars, sala Księżniczka Czardasza. Sale wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny z pełną, profesjonalną obsługą kelnerską są gwarantem spokojnych, kameralnych obrad w przyjaznym, eleganckim wnętrzu.

 
 

 

Płock noclegi, noclegi w Płocku

PŁOCOCHOWO       
Wieś w gminie Pułtusk, powiat pułtuski. Położona 4 km na południowy wschód od centrum Pułtuska, po północnej stronie drogi wojewódzkiej nr  619  Pułtusk - Nasielsk.

PŁOSKÓW KOLONIA
Wieś w gminie Sarnaki, powiat łosicki. Położona 9 km na południowy wschód od Sarnak. Dojazd drogą wojewódzką nr  811  Sarnaki - Konstantynów, w Hołowczycach Nowych skręt w drogę gminną (w prawo jadąc od Sarnak - na południowy zachód)

PŁOSZYCE
Wieś w gminie Lelis, powiat ostrołęcki. Położona 11 km na północny wschód od wsi Lelis. Puszcza kurpiowska, granica woj. podlaskiego.

     


PŁOŃSK

Miasto powiatowe liczące 23 tysiące mieszkańców.
Historia miasta liczy ponad 600 lat. Ważniejsze zabytki: kościół św. Michała Archanioła, budynek byłego klasztoru Karmelitów Trzewiczkowych, w rynku XIX-wieczne kamieniczki.

 

Płońsk noclegi, noclegi w Płońsku

PODKAMPINOS
Wieś w gminie Kampinos, powiat warszawski zachodni. Położona 2 km na południe od Kampinosu.

PODKOWA LEŚNA     
Miasto, siedziba gminy w powiecie grodziskim. Miasto-ogród. Założone na terenie leśnym, starodrzew, pomniki przyrody, przedwojenne wille. Zapisane od 1981 w rejestrze zabytków. Muzeum Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w willi "Stawisko".

Noclegi:  dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie, opolskie podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie, zachodniopomorskie

     Hotele             Hotele WARSZAWA 

Internet (reklama, aktualizacje): Marek Lewandowski  tel.  501 153 348   22 258 33 12  
Copyright © 2001-2021 (domena opłacona do 2021 roku)   123@123noclegi.info