.info

województwo
opolskie

Trzeboszowice - Złotogłowice

NOCLEGI w województwie opolskim. Reklama na rok i na pięć lat - cennik.
Zamówienie reklamy: 
501 153 348, 534 110 120, 22 258 33 12   123noclegi@gmail.com  123@123noclegi.info

Trzeboszowice, Turawa, Twardawa, Wachowice, Wójcice, Zakrzów, Zawadzkie, Zdzieszowice, Zielina, Zimna Wódka, Złotogłowice


Zakrzów - Pałac ŁUCJA

TRZEBOSZOWICE
Wieś w gminie Paczków, powiat nyski. Położona 6 km na południowy wschód od Paczkowa, 4 km na północ od granicy państwa z republiką Czeską.

TURAWA          
Wieś, siedziba gminy w powiecie opolskim. Miejscowość turystyczno-wypoczynkowa położona na północ od Opola, nad Małą Panwią i Jeziorem Turawskim. Pałac z XVIII wieku z zespołem parkowym.
Miejscowości gminy Turawa: Bierdzany, Kadłub Turawski, Kotórz Mały, Kotórz Wielki, Ligota Turawska, Osowiec Śląski, Rzędzów, Turawa, Węgry, Zakrzów Turawski, Zawada.

TWARDAWA 
Wieś w gminie Głogówek, powiat prudnicki. Położona 11 km na wschód od Głogówka przy drodze krajowej nr  40  Głogówek - Kędzierzyn Koźle.

WACHOWICE
Wieś w gminie Olesno, powiat oleski.

WÓJCICE
Wieś w gminie Otmuchów, powiat nyski. Położona na północnym brzegu jez. Nyskiego, dojazd droga krajową nr  46  Otmuchów - Nysa.

ZAKRZÓW
Wieś w gminie Gogolin, powiat krapkowicki. Położona ok 4 km na wschód od Gogolina, nieco na północ od autostrady  A4  (dojazd ulicą Mickiewicza) i 1  km na południe od drogi wojewódzkiej  409  (Gogolin - Strzelce Opolskie) - dojazd ul. Szkolną. Ruiny XIV wiecznego zamku templariuszy. Sołtysem wsi jest Siegmund Dransfeld, obywatel Niemiec pochodzący z Westfalii, który przywrócił do dawnej świetności Pałac.ul. Stawowa 9, Zakrzów; 47-330 Zdzieszowice
tel.
77 439 84 73
info.recepcja@palaclucja.pl       www.palaclucja.pl

szczegóły pod zdjęciami

Pałac Łucja, znajduje się w Zakrzowie niedaleko miejscowości Gogolin.

 Ulokowany jest w malowniczej okolicy, w pięknym parku nad wiejskim stawem, okolica ta swym urokiem zachęca do spacerów.


Dodatkową atrakcją są ruiny XIV wiecznego zamku.
Obiekt znajduje się w poniemieckiej rezydencji z 1845 roku, która została wyremontowana na potrzeby hotelu i restauracji z zachowaniem pierwotnego stylu. Oczekuje na Państwa 25 komfortowo urządzonych pokojów.


Do dyspozycji oddajemy Państwu pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe,
jak i rozległe apartamenty.
Na I piętrze znajduje się 10 pokoi o niepowtarzalnym stylu.
Na II piętrze znajduje się 15 pokoi. Są to pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe. Pokój szczególny, który należy wyróżnić to apartament 2-pokojowy Black&White dla czterech osób.


Wszystkie pokoje i apartamenty wyposażone są w luksusowe meble dębowe, wygodne krzesła i łóżka ze specjalnymi zdrowotnymi materacami.
Standardem pokoi jest klimatyzacja, telefon, bezpłatny dostęp do internetu, 32-calowy telewizor z kanałami telewizji naziemnej cyfrowej i analogowej,
sejf oraz minibar.

 

Zapraszamy do stylizowanej restauracji, gdzie poczujecie Państwo atmosferę XIV-wiecznego, uroczego zamku. Specjalnością restauracji jest polska, śląska i niemiecka kuchnia. Dysponujemy nowoczesnym barem VIP wyłącznie dla gości hotelowych połączonym z tarasem widokowym. Obok znajduje się sala konferencyjna, w której możliwe jest organizowanie szkoleń, seminariów, konferencji, spotkań biznesowych oraz imprez rodzinnych i okolicznościowych.


Gościom udostępniamy również darmowy parking przy obiekcie.

 

ZAWADZKIE          
Miasto, siedziba gminy w powiecie strzeleckim. Położone 17 km na północny - wschód od Strzelc Opolskich - dojazd drogą wojewódzką nr  426  , także drogą 463 z Ozimka  oraz  901 z Olesna (północ) i Pyskowic (południe).

Miejscowości gminy Zawadzkie: Kielcza, Zawadzkie, Żędowice.

ZDZIESZOWICE   
Miasto, siedziba gminy miejsko-wiejskiej w powiecie krapkowickim. Położone w trójkącie: Krapkowice, Strzelce Opolskie, Kędzierzyn-Koźle. Przez południowe dzielnice Zdzieszowic przebiega droga wojewódzka nr  423  Otmęt - Kłodnica.


pomnik powstańca śląskiego w Zdzieszowicach (de gustibus non disputandum)

ZIELINA                
Wieś w gminie Strzeleczki, powiat krapkowicki. Położona przy drodze krajowej nr  409  Dębina - Strzelce Opolskie.

ZIMNA WÓDKA
Wieś w gminie Ujazd, powiat strzelecki. Położona 4 km na południowy wschód od drogi wojewódzkiej nr  426  Strzelce Opolskie - Kędzierzyn Koźle (skręt w Olszowej). Kościół barokowy drewniany z XV w.

kościół św. Marii Magdaleny z 1748 r.

ZŁOTOGŁOWICE
Wieś w gminie Nysa, powiat nyski. Położona 3 km na północ od Nysy.


Złotogłowice na starej pocztówce z 1935 r.

Noclegi:  dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie, opolskie podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie, zachodniopomorskie

     Hotele             Hotele WARSZAWA 

Internet (reklama, aktualizacje): Marek Lewandowski  tel.  501 153 348   22 258 33 12  
Copyright © 2001-2021 (domena opłacona do 2021 roku)   123@123noclegi.info