.info

województwo
podkarpackie
Jabłonki - Kolbuszowa

NOCLEGI w województwie podkarpackim.  Reklama na rok i na pięć lat - cennik.
Zamówienie reklamy: 
501 153 348, 534 110 120, 22 258 33 12   123noclegi@gmail.com  123@123noclegi.info

Jabłonki, Jałowe, Jankowce, Jarosław, Jasień, Jasionka , Jasło, Jaśliska, Jaworzec, Kalnica, Kalników, Kalwaria Pacławska, Kamionka, Kąty, Kiełczawa, Klecie, KlimkówkaKolbuszowa


Jasło - GROSAR - Motel
stacja paliw


Jasło - POD GOLESZEM
Zajazd

JABŁONKI         
Wieś w gminie Baligród, powiat leski. Położona w połowie drogi wojewódzkiej nr  893  pomiędzy Baligrodem i Cisną na terenie Ciśniańsko - Wetlińskiego Parku Krajobrazowego

JAŁOWE
Wieś w gminie Ustrzyki Dolne, powiat bieszczadzki. Położona 5 km na wschód od Ustrzyk Dolnych. Widokowe wzgórze, starodrzew. PKS.

JANKOWCE      
Wieś w gminie Lesko, powiat bieszczadzki. Położona tuz obok Leska (na pn. zach.), na terenie Parku Krajobrazowego Gór Słonych, niewysokie wzgórza, lasy parkowe.

JAROSŁAW         
Miasto powiatowe, położone nad Sanem na pograniczu Doliny Sanu i Podgórza Rzeszowskiego. Historia sięga XI w., prawa miejskie 1375 r. Najważniejsze zabytki; XV- wieczna cerkiew na terenie Zamku Tarnowskich, kamienice mieszczańskie (kamienica Orsettich i in.), Klasztor Sióstr Benedyktynek, Kolegiata, Kościół Panny Marii, Ratusz i in. Do miasta prowadzi droga krajowa nr  4  Przeworsk - Przemyśl, droga krajowa nr   77   z Leżajska.

JASIEŃ            

JASIONKA        

JASŁO          
Miasto powiatowe, położone w Kotlinie Jasielskiej, w dolinie rzek; Wisłok, Jasiołka i Ropczyca. Historia sięga XI w., 1366 prawa miejskie. Miejsce początków przemysłu naftowego, pomnik Ignacego Łukasiewicza, XV- wieczny kościół parafialny, Grób Nieznanego Żołnierza, park miejski, pomnik Grunwaldu, Muzeum Regionalne.

 


jaslo@grosar.pl


ul. Bieszczadzka; 38-200 Jasło
tel./fax
13 445 82 58

www.grosar.pl/naszestacje/jaslo.htm

to prężna nowoczesna firma zajmująca się dystrybucją paliw w swoich stacjach benzynowych na terenie Podkarpacia i Małopolski.

W Jaśle mieścimy się przy ul. Bieszczadzkiej - to stacja, sklep, kantor, bar
 i motelik. Wszystko czynne 24 godziny na dobę.
Na całym terenie stacji - bezprzewodowy dostęp do internetu.
Tu nie tylko można zatankować każdy rodzaj paliwa, ale także można w naszym sklepie spożywczo - przemysłowym, zaopatrzyć się w niezbędne produkty do dalekiej podróży, napoje, prasę oraz wszelkiego typu akcesoria i kosmetyki samochodowe. Na miejscu znajduje się także kolektura Totalizatora Sportowego.
24 godziny czynny jest BAR serwujący dania główne, przekąski, desery

i napoje.
W głębi posesji, w oddaleniu od dystrybutorów i ruchu samochodowego oferujemy noclegi w naszym eleganckim moteliku.
Noclegi można zamawiać razem z żywieniem na miejscu -
w naszym barze. Pokoje 2 osobowe z łazienkami i telewizorami zapewniają spokojny wypoczynek i komfort dla podróżnych pokonujących dalekie trasy. Dla gości motelu dostępny taras z piękną panoramą okolic Jasła.

Korzystając z usług firmy  możesz otrzymać cenne nagrody, zbierając punkty w nieustającym konkursie dla naszych klientów. Tankowanie, zakupy, nocleg czy korzystanie z myjni to dodatkowe punkty. Od szamponu do karoserii, po aparat cyfrowy, telewizor czy nawet nowy samochód.

 

Zajazd POD GOLESZEM
Usługi Hotelarskie - D. i A. Madejczyk
ul. Krakowska 112; 38-200 Jasło
tel.
13 445 70 87,  608 732 602

www.zajazdgolesz.com.pl


 

Zajazd POD GOLESZEM to piękny hotel, doskonale usytuowany przy trasie wylotowej z Jasła w kierunku Krosna.
Na naszych Gości czeka 10 pokoi 1-, 2- i 3 osobowych z łazienkami, telewizorami. Na miejscu restauracja czynna od 700 do 2200 z dużym wyborem dań, przekąsek, deserów i napojów. Goście hotelowi mogą zamówić pełne całodzienne wyżywienie, albo wybrane posiłki.
ZAJAZD nasz organizuje wszelkiego typu imprezy integracyjne, imprezy rodzinne (wesela) i okolicznościowe, dostosowując się do wymagań naszych klientów. Obok ZAJAZDU znajduje się piękny ogród z placem zabaw dla dzieci, zadaszoną altaną, grillem. Jest tu także ogród skalny z ciekawą roślinnością i alejkami do romantycznych spacerów i wypoczynku na świeżym powietrzu.

   

Jasło noclegi, noclegi w Jaśle

JAŚLISKA
Wieś w gminie Dukla, powiat krośnieński. Położona w Beskidzie Niskim, na granicy Jaśliskiego Parku Krajobrazowego. Dojazd drogą wojewódzką nr  897  (Komańcza).

JAWORZEC

KALNICA           
Wieś w gminie Cisna, powiat bieszczadzki. Położona u stóp Czereniny (981 m), nad Wetliną. Dojazd drogą wojewódzką nr  897  Cisna - Wetlina.

KALNIKÓW
Wieś w gminie Stubno, powiat przemyski. Położona przy drodze lokalnej Stubno - Korczowa, na północny wschód od Przemyśla

KALWARIA  PACŁAWSKA 
Wieś w gminie Fredropol, powiat przemyski. Położona 25 km na południe od Przemyśla w dolinie Wiaru. Miejsce kultu religijnego, klasztor franciszkanów, (odpusty 11-15 sierpnia i 8 września).

KAMIONKA      

KĄTY   
Wieś w gminie Nowy Żmigród, powiat jasielski. Położona w dolinie Wisłoki u wrót Magurskiego Parku Narodowego. Główny szlak beskidzki - czerwony. PKS

KIEŁCZAWA      
Wieś w gminie Baligród, powiat, leski. Położona w kotlinie nad Mchawą, na północnej granicy Cieśniańsko-Wetlińskiego parku Krajobrazowego.

KLECIE
Wieś w gminie Brzostek, powiat dębicki. Kaplica z 1890 r., cmentarze z okresu I wojny światowej, dwór z początków XIX w.

KLIMKÓWKA      
Wieś w gminie Rymanów, powiat krośnieński. Położona pomiędzy Iwoniczem i Rymanowem u podnóża Wzgórz Rymanowskich. W pobliżu czerwony szlak turystyczny. PKS. mkówce

KOLBUSZOWA  

Noclegi:  dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie, opolskie podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie, zachodniopomorskie

     Hotele             Hotele WARSZAWA 

Internet (reklama, aktualizacje): Marek Lewandowski  tel.  501 153 348   22 258 33 12  
Copyright © 2001-2021 (domena opłacona do 2021 roku)   123@123noclegi.info