.info

województwo
podkarpackie

Sokołów Małopolski - Świlcza

NOCLEGI w województwie podkarpackim.  Reklama na rok i na pięć lat - cennik.
Zamówienie reklamy: 
501 153 348, 534 110 120, 22 258 33 12   123noclegi@gmail.com  123@123noclegi.info

Sokołów Małopolski, Solina, Stalowa Wola, Stańkowa, Stara Bircza, Stara Wieś, Stasiówka, Stefkowa, Stępina, Stobierna, Straszęcin, Strzebowiska, Strzegocice, Strzyżów, Sufczyna, Szerzyny, Szufnarowa, Średnia Wieś, Świątkowa WielkaŚwilcza


Stępina 182
Agroturystyka POD CHEŁMEM


Stępina 90
Ośrodek STĘPINKA (konie)


Świątkowa Wielka 48
agroturystyka

SOKOŁÓW  MAŁOPOLSKI 
Miasto, siedziba gminy w powiecie rzeszowskim. Położone w widłach Wisły i Sanu na płaskowyżu kolbuszowsko-sokołowskim. Dojazd drogą krajową nr  25  Rzeszów - Nisko (25 km na północ od Rzeszowa), drogą wojewódzką nr  881  z Łańcuta, drogą wojewódzką nr  875  z Kolbuszowej i Leżajska. Prawa miejskie od 1569 roku. Ciekawy układ urbanistyczny, fragmenty murów obronnych, synagoga. W pobliżu Sokołowa w Wólce Niedźwiedzkiej - zbiornik wodny "Niedźwiadek" o powierzchni 8,0 ha z obszarem rekreacyjnym.
Miejscowości gminy Sokołów Małopolski; Górno, Markowizna, Nienadówka, Sokołów Małopolski, Trzeboś, Trzebuska, Turza, Wólka Niedźwiedzka, Wólka Sokołowska.

SOLINA           Solina noclegi, noclegi w Solinie
Wieś, siedziba gminy w powiecie bieszczadzkim. Miejscowość letniskowa przy zaporze solińskiej. Elektrownia wodna. Przystań. PKS.


Agroturystyka w Bóbrce k. Soliny

STALOWA  WOLA   noclegi, noclegi w Stalowej Woli

STAŃKOWA
Wieś w gminie Ustrzyki Dolne powiat bieszczadzki. Historia wsi sięga XV w. Jeden z najstarszych ośrodków wydobycia ropy naftowej na świecie (przed 1884).

STARA BIRCZA
Wieś w gminie Bircza, powiat przemyski. Położona 3 km na wschód od Birczy, przy drodze krajowej
nr  28  Sanok - Przemyśl.

STARA WIEŚ
Wieś w gminie Brzozów, powiat brzozowski. Położona 4 km na północ od Brzozowa, przy drodze wojewódzkiej nr   886   Brzozów - Domaradz. Zespoły klasztorne; Sióstr Służebniczek, Paulinów.

STASIÓWKA
Wieś w gminie Dębica, powiat dębicki. Położona przy drodze lokalnej, 5 km na południowy wschód od Dębicy.

STEFKOWA  
Wieś w gminie Olszanica, powiat bieszczadzki. Położona przy drodze Lesko - Ustrzyki Dolne, 3 km na południowy wschód od Olszanicy.

STĘPINA  Stępina noclegi, noclegi w Stępinie
Wieś w gminie Frysztak, powiat strzyżowski. Położna na północ od Frysztaka, 2 km od drogi wojewódzkiej nr  988  Frysztak - Wiśniowa, Strzyżów. Podziemne fortyfikacje i schrony kolejowe z czasów II wojny światowej. 27-28 sierpnia 1941r. odbyło się tu spotkanie Adolfa Hitlera z Benito Mussolinim.

 Edyta i Andrzej Ziobrowscy
Stępina 90; 38-125 Stępina
tel.
664 185 140

ziobrowski@autograf.pl            www.stepinka.pl

szczegóły pod zdjęciami

Ośrodek "STĘPINKA" położony jest na terenie Czarnorzecko-Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego (w gminie Frysztak).
Do dyspozycji naszych Gości przygotowaliśmy 3 domki drewniane z tarasami, wyposażone w łazienki, kuchnie z pełnym wyposażeniem, piece kominkowe
i telewizję satelitarną. W każdym domku może zakwaterować się do 5-ciu osób. Obok domków znajdują się kamienne grille i odpowiednie wyposażenie (stoły, ławki, huśtawki itp.).
Główną atrakcją naszego Ośrodka jest ujeżdżalnia, gdzie można pod okiem instruktora - uczyć się jazdy konnej i doskonalić swoje umiejętności.
Organizujemy całodniowe rajdy terenowe, a w przyszłości także rajdy kilkudniowe po pięknych okolicach naszego parku Krajobrazowego.
Na zamówienie kuchnia tradycyjna, domowa czyli regionalna, ze znanymi "proziakami" (podpłomyki) oraz bogaty wybór innych potraw. Można zamówić także wędzonego lub pieczonego pstrąga (w pobliżu stawy hodowlane).
Wokół wiele atrakcji; ścieżki przyrodnicze; góra "Chełm", słynne schrony kolejowe z czasów II wojny światowej.
Nie brak atrakcji również w okresie zimowym - w niedalekiej okolicy - wyciąg narciarski.   Zapraszamy cały rok.

 

 

 

 

 

POD CHEŁMEM  
Gospodarstwo Agroturystyczne 
Irena Winiarska i Józef Salamon
Stępina 182; 38-125 Stępina

tel. 17 277 65 35;  665 211 859, 693 886 535

pod.chelmem@poczta.onet.pl


http://agro-podchelmem.blog.onet.pl

Gospodarstwo POD CHEŁMEM zaprasza miłych gości na wypoczynek w ciszy, wśród zieleni i kwiatów w oddaleniu od dróg głównych, a nawet wiejskich zabudowań. Dojazd drogą asfaltową ze wsi Stępina w stronę Góry Chełm (za kościołem). Przygotowaliśmy dla Państwa 10 miejsc noclegowych w pokojach 2- i 3-osobowych z możliwością dostawek.
Kuchnia w pełni wyposażona do dyspozycji Gości pragnących przygotować sobie posiłek samodzielnie. Na życzenie Państwa - Gospodyni zapewnia pełne całodzienne wyżywienie, z ekologicznych produktów własnego gospodarstwa. Udział i nagrody w licznych konkursach agroturystycznych świadczą o kunszcie kulinarnym i wzorowym prowadzeniu gospodarstwa (wypieki pieczywa, ciast, przetwory itp.). Na miejscu można zaopatrzyć się we wszelkie wyroby i przetwory, kupić miód i jajka. Do dyspozycji Gości piękny ogród z altaną do biesiadowania w każdą pogodę, jest miejsce na grill, ognisko, jest nawet ...armata, która czasem strzela na wiwat.
Organizujemy imprezy okolicznościowe (do 60-ciu osób).

  

Gospodarz poleca meble ogrodowe własnego wyrobu:
ozdobne ławki, huśtawki, krzesła, fotele ogrodowe.

 

STOBIERNA
Wieś w gminie Dębica, powiat dębicki.

STRASZĘCIN   
Wieś w gminie Żyraków, powiat dębicki. Położona przy drodze lokalnej 3 km na północny zachód od Dębicy.

STRZEBOWISKA  
Wieś w gminie Cisna, powiat bieszczadzki.  Położona przy trasie Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej. Punkt wyjściowy na Wielkie Jasło (1158 m n. p. m.)

STRZEGOCICE 
Wieś w gminie Pilzno, powiat dębicki. Położona 4 km na południe od Pilzna, na zachód od drogi krajowej
nr  73  Pilzno - Jasło.

STRZYŻÓW       
Miasto powiatowe, 8.400 mieszkańców. Położone nad Stobnicą i Wisłokiem, 32 km na południowy wschód od Rzeszowa, przy drodze wojewódzkiej nr  988  (Babica - Krosno) oraz drodze nr  989   do Lutczy i Jasła. Historia sięga XIII wieku, od 1397 r. wymieniany jako miasto. W pobliżu miasta Strzyżowsko - Sędziszowski Obszar Chronionego Krajobrazu (ścieżki rekreacyjne), wyciągi orczykowe na Łętowni.

SUFCZYNA
Wieś w gminie Bircza, powiat przemyski. Położona

SZERZYNY       
Wieś, siedziba gminy w powiecie jasielskim. Położona w dolinie Olszynki na Pogórzu Ciężkowickim, na granicy Parku Krajobrazowego Pasma Brzanki. PKS.

SZUFNAROWA  
Wieś w gminie Wiśniowa, powiat strzyżowski. Położona 5 km na północ od Wiśniowej przy drodze wojewódzkiej nr   986  Wiśniowa - Ropczyce.

ŚREDNIA WIEŚ  
Wieś w gminie Lesko, powiat bieszczadzki. Położona przy drodze Lesko - Polańczyk. Najstarszy drewniany kościół w Bieszczadach.

ŚWIĄTKOWA WIELKA  
Wieś w gminie Krempna, powiat jasielski. Położona nad potokiem Świerzówka w Magurskim Parku Narodowym. Chaty łemkowskie. PKS.

Gospodarstwo Agroturystyczne
Czesław Adamski

Świątkowa Wielka 48; 38-232 Krempna
tel.
13 441 41 92
OFERTA CAŁOROCZNAOferujemy Państwu 3 pokoje - łącznie 10-12 miejsc noclegowych.
W ciszy i spokoju można odpocząć jak i założyć bazę do dalszychwędrówek po przepięknych okolicach.

Do dyspozycji naszych gości kuchnia z pełnym wyposażeniem.
Parkowanie na terenie gospodarstwa.
W bliskiej okolicy hodowle pstrąga, ośrodki jeździeckie,
dawne cerkiewki - z dala od dużego ruchu turystycznego.
 

  

 

Świątkowa noclegi, noclegi w Świątkowej

ŚWILCZA   
Wieś, siedziba gminy w powiecie rzeszowskim. Położona 7 km na zachód od centrum Rzeszowa, przy drodze krajowej  nr   4   Rzeszów - Kraków.

Miejscowości gminy Świlcza: Błędowa Zgłobieńska, Bratkowice, Bzianka, Dąbrowa, Mrowla, Przybyszówka, Rudna Wielka, Świlcza, Trzciana, Woliczka.

Noclegi:  dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie, opolskie podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie, zachodniopomorskie

     Hotele             Hotele WARSZAWA 

Internet (reklama, aktualizacje): Marek Lewandowski  tel.  501 153 348   22 258 33 12  
Copyright © 2001-2021 (domena opłacona do 2021 roku)   123@123noclegi.info