.info

województwo
podlaskie

Bielsk - Dolistowo

NOCLEGI w województwie podlaskim. Reklama na rok, na dwa lata i na pięć lat - cennik.
Zamówienie reklamy: 
501 153 348, 22 258 33 12   123noclegi@gmail.com  123@123noclegi.info

Bielsk Podlaski, Błaskowizna, Bolcie, Bondary, Borki, Bronaki-Pietrasze, Bryzgiel, Brzostowo, Budne, Budy, Budy (Dobarz-Budy), Bujaki, Burniszki, Choroszcz, Chraboły, ChrołowiceCiechanowiec, Ciemne, Czarna Białostocka, Czarna Wieś, CzerlonkaDawidowizna, Dąbrowa Białostocka, Dobarz, Doktorce, Dolistowo Nowe, Dolistowo Stare

 


Agroturystyka - Dawidowizna 27

Agroturystyka - Dawidowizna 28

Dwór DOBARZ

Agroturystyka - Dolistowo Stare1

BIELSK PODLASKI 
Miasto powiatowe, siedziba gminy liczące prawie 27 tyś mieszkańców (20 % Białorusinów, Ukraińcy). Położone nad rzeką Białą, 50 km na południe od Białegostoku. Ważniejsze zabytki; grodzisko z XIII w., ratusz z 1776 r., kościoły i drewniane cerkwie z XVI w., cmentarz żydowski. Leży na skrzyżowaniu dróg krajowych krajowych nr   66  Brańsk - Kleszczele i  nr   19  Siemiatycze - Białystok.

BŁASKOWIZNA
Wieś w gminie Jeleniewo, powiat suwalski. Położona na terenie Suwalskiego Parku Krajobrazowego, na południowym krańcu jez. Hańcza, ok. 20 km na północ od Suwałk. Dojazd drogą wojewódzką nr  655  Suwałki - Jeleniewo, dalej drogą gminną.

BONDARY       
Wieś w gminie Michałowo, powiat białostocki. Położona nad Narwią na zachodnim brzegu Zalewu Siemianówka. Dojazd drogą wojewódzką nr  687 . We wsi znajduje się wiatrak holenderski.

BOLCIE  
Wieś w gminie Wiżajny, powiat suwalski. Położona 38 km na północny zachód od Suwałk, przy drodze wojewódzkiej nr  651  .

BORKI
Wieś w gminie Gródek, powiat białostocki. Położona wśród lasów, 7 km na południe od drogi wojewódzkiej nr  676  Supraśl - Krynki.

BRONAKI-PIETRASZE  
Wieś w gminie Jedwabne, powiat łomżyński. Położona 2 km na południowy zachód od miasta Jedwabne, 1 km na południe od drogi wojewódzkiej nr  668  Łomża - Jedwabne.

BRYZGIEL
Wieś w gminie Nowinka, powiat augustowski. Położona nad południowym brzegiem jez. Wigierskiego, 9 km na północny wschód od siedziby gminy i drogi krajowej nr   8   Warszawa - Suwałki. Teren Wigierskiego Parku Narodowego.

BRZOSTOWO  
Wieś w gminie Jedwabne, powiat łomżyński. Położona nad Biebrzą, 11 km na wschód od miasta Jedwabne, na granicy Biebrzańskiego Parku Narodowego.

BUDNE   
Wieś w gminie Goniądz, powiat moniecki. Położona na terenie Biebrzańskiego Parku Narodowego (część południowo - zachodnia). 5 km na północny zachód od Goniądza.

BUDY
Wieś w gminie Białowieża, powiat hajnowski. Położona pomiędzy Hajnówka i Białowieżą, 3 km na północ od drogi wojewódzkiej nr 689 - teren Puszczy Białowieskiej.

BUDY (DOBARZ -BUDY)
Wieś w gminie Trzcianne powiat moniecki. Położona przy "Carskiej szosie" - obecnie drodze gminnej przecinającej z południa na północ tereny Biebrzańskiego Parku Narodowego. Droga ta łączy drogi krajowe nr  64  (Łomża - Białystok) i  65  (Gołdap - Bobrowniki). Wieś atrakcyjna turystycznie z uwagi na swoje położenie oraz liczne szlaki piesze, rowerowe, Podlaski Szlak Bociani, ścieżki edukacyjne jak: Grobla Honczarowska, Torfowiska Wysokie. W okolicy również ścieżki i szlaki wokół Twierdzy Osowiec.

BUJAKI
Wieś w gminie Drohiczyn, powiat siemiatycki. Położona pomiędzy Drohiczynem i Siemiatyczami, 4 km na północ od drogi krajowej nr  62  .

BURNISZKI 
Wieś w gminie Wiżajny, powiat suwalski. Położona nad jez. Wiżajny, wzniesienia - Góry Sudawskie, blisko graniczy z Litwą, na północ od drogi wojewódzkiej nr  651  Gołdap - Sejny.

   

CHOROSZCZ   

   


Pałac Branickich - mal. E. Pluskiewicz

Miasto, siedziba gminy, położone 4 km na zachód od Białegostoku w dolinie Narwi. Historia miejscowości sięga XV w, prawa miejskie od 1507 r. Ważniejsze zabytki; rynek z XIX wieczną parterową zabudową, barokowe kościoły, cerkiew, Pałac Branickich (filia muzeum okręgowego), park pałacowy.

Połączenie komunikacją miejską z Białegostoku.

   

 

CHRABOŁY      

CHROŁOWICE
Wieś w gminie Drohiczyn, powiat siemiatycki. Położona na granicy woj podlaskiego i mazowieckiego.

CIECHANOWIEC

CIEMNE
Wieś w gminie Suchowola, powiat sokólski.  Położona 3 km na północny zachód od drogi krajowej
nr  8   Suchowola - Sztabin.

CZARNA BIAŁOSTOCKA

CZARNA WIEŚ   

CZERLONKA
Wieś w gminie Białowieża, powiat hajnowski. Położona przy linii kolejowej Hajnówka - Białowieża, 1 km na południe od drogi wojewódzkiej nr  689  .

DAWIDOWIZNA   
Wieś w gminie Goniądz, powiat moniecki. Położona nad Biebrzą, 2 km na wschód od Goniądza, przy drodze wojewódzkiej nr  670  (Osowiec Twierdza, Goniądz, Suchowola, Dąbrowa Białostocka). Piękna rzeka, wspaniała przyroda, dziesiątki gatunków ptaków, spokój w oddaleniu od szlaków komunikacyjnych.


Agroturystyka U SOŁTYSA
cały rok

Anna i Tomasz Jędrzejczak
Dawidowizna 27; 19-100 Goniądz
tel.
85 738 03 78;  606 365 503
t.jedrzejczak@poczta.fm
www.dawidowizna.wirtualnabiebrza.pl


Łódki w cenie noclegu, można zamówić przejazd bryczką, rowery, spływ kajakowy.

Zapraszamy na wypoczynek w wiejskim domu sołtysa - wsi Dawidowizna, gdzie czeka na Państwa 5 pokoi: 1, 2, 3, i 4-osobowych, 4 łazienki oraz dwa aneksy kuchenne.
Pokoje usytuowane są w domu gospodarzy (z osobnym niekrępującym wejściem) oraz w sąsiednim domku "Pod bocianem"

Zapewniamy wyżywienie całodzienne z produktów gospodarstwa,
specjalność gospodarza to nalewka "Dziobnięcie bociana"..

Teren posesji ogrodzony, dużo miejsca do zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko, grill oraz parking.

Gospodarstwo oddalone jest 800 m od drogi głównej co zapewnia spokojny wypoczynek. Do rzeki 150 m. Wspaniałe tereny wycieczkowe, tuż obok Biebrzański Park Narodowy.

    

 

Gospodarstwo Agroturystyczne
Marianna Kramkowska

Dawidowizna 28; 19-110 Goniądz
tel.
85 738 01 66; fax 85 738 08 20

goniadz.agro@interia.pl    www.goniadz.agro.prv.pl


kika zdjęć obok..

Posiadłość BARANÓWKA, to fragment dawnych dóbr klucza Radziwiłłów, stąd budynek w kształcie pawilonu, przywrócony do dawnej świetności. Eleganckie i stylowe wyposażenie to połączenie doskonałych materiałów naturalnych i tradycyjnych (drewno, sukna ludowe) z nowoczesnością rozwiązań i wyposażenia.

Gospodarstwo i Rezydencja w jednym - wszystko dla wygody
i pięknych doznań odwiedzających to miejsce Gości.

Oferujemy Państwu pobyt w samodzielnym domu murowanym (na zdjęciach) w 1 pokoju 3-osobowym i w 1 pokoju 4-osobowym.
W budynku głównym oferujemy 15 miejsc noclegowych.
Na terenie posesji staw obficie zarybiony z łódką do dyspozycji Gości. Na miejscu rowery do wycieczek po pięknej okolicy, grill do wieczornego biesiadowania, parking.
Organizujemy wycieczki z fachowym przewodnikiem po Biebrzańskim Parku Narodowym czy do twierdzy Osowiec.
Zapewniamy żywienie z  produktów własnego gospodarstwa. Kuchnia domowa, ale i europejska z elementami regionalnymi. Doskonałe wypieki.  Zwierzęta domowe mile widziane.
Dla koneserów organizujemy np. wieczór rzymski, wieczór poezji, wieczór piękna i urody (SPA).

 

DĄBROWA BIAŁOSTOCKA

DOBARZ
Wieś w gminie  Trzcianne, powiat moniecki. Położona na terenie Biebrzańskiego Parku Narodowego, 14 km na południe od skrzyżowania drogi krajowej nr  65  Grajewo - Mońki i drogi wojewódzkiej nr  670  w kierunku Goniądza (przedłużenie drogi 670 z Goniądza). Wspaniałe tereny leśne, pomniki przyrody.


Renata i Dariusz Dworakowscy
Dobarz 8/9; 19-104 Trzcianne
tel.
85 749 26 67

recepcja@dwordobarz.pl        www.dwordobarz.pl

kilka zdjęć Dworu


szczegóły pod zdjęciami
na stronach własnych

Dwór DOBARZ zaskakuje nas od pierwszego wejrzenia. W samym sercu Biebrzańskiego Parku Narodowego wśród gęstych lasów jedziemy wąską ale dobrą drogą, aby po 14 kilometrach zobaczyć ten drewniany Dwór z bali - niezwykle ciekawy architektonicznie. Wchodzimy do ogromnej sali, która dzięki doskonałej aranżacji i właściwemu oświetleniu ma dziesiątki zakamarków, miejsc intymnych, a jednocześnie daje poczucie wspólnego biesiadowania. Pokoje są przepastne i ogromne - czujemy się jak w komnatach dawnego zamku czy dworu magnackiego. A wszystko dobrane starannie według dawnych chłopskich i szlacheckich ale podlaskich wzorów.
Cisza, doskonała kuchnia, wspaniałe warunki wypoczynku
i biesiadowania (wyroby własne).

   

 

DOBARZ - BUDY
zobacz wieś Budy gmina Trzcianne

DOKTORCE     

DOLISTOWO NOWE
Wieś w gminie Jaświły, powiat moniecki (Mońki). Położona na skraju Biebrzańskiego Parku Narodowego, przy drodze wojewódzkiej nr  670  Goniądz - Suchowola.

DOLISTOWO STARE  
Wieś w gminie Jaświły, powiat moniecki (Mońki). Położona na skraju Biebrzańskiego Parku Narodowego, 2 km na północ od drogi wojewódzkiej
nr  670  Goniądz - Suchowola.
 


Gospodarstwo Agroturystyczne

STARY MŁYN
Małgorzata Kolendo

Dolistowo Stare nr 1; 19-124 Jaświły

tel. 85 716 15 79; 503 392 379


Gospodarstwo nasze istnieje od 2002 r. i położone jest
w atrakcyjnym przyrodniczo zakątku Podlasia,
jest to okolica Biebrzańskiego Parku Narodowego.


Niedaleko przepływa malownicza i czysta rzeka Biebrza.
W gospodarstwie prowadzimy niedużą hodowlę zwierząt.

 Proponujemy Państwu następujące atrakcje;
- zwiedzanie zabytkowego młyna z 1870 r.,
- wypiek chleba,
- wypoczynek nad wodą: pływanie łódką i łowienie ryb,
- zbieranie grzybów w położonym nieopodal lesie
i możliwość wysuszenia ich w gospodarstwie,
- jazdę na kucykach,
- grill (pieczonki).


Polecamy chleb własnego wypieku z mąki zmielonej
w naszym młynie

Zapraszamy Państwa na udany wypoczynek

- miła atmosfera, doskonałe jedzenie.

 

 

 

 

 

Noclegi:  dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie, opolskie podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie, zachodniopomorskie

     Hotele             Hotele WARSZAWA 

Internet (reklama, aktualizacje): Marek Lewandowski  tel.  501 153 348   22 258 33 12  
Copyright © 2001-2021 (domena opłacona do 2021 roku)   123@123noclegi.info