Noclegi w Polsce

 

 

 

.info

  zamówienie reklamy 501 153 348   534 110 120

123@123noclegi.info

 

Prawa klienta czyli regulamin wewnętrzny

 1. Każdy ma prawo do rzetelnej, prawdziwej i aktualnej informacji. Prowadzenie usług o charakterze hotelarskim to nie tylko zapewnienie wygodnego pobytu, noclegu, warunków sanitarnych, czy odpowiedniej atmosfery dla odwiedzających nas turystów czy gości - ale także odpowiednia informacja i promocja we wszelkiego rodzaju mediach, a prze wszystkim w internecie. Nasze działania i oferowane usługi zmierzają do zachęcenia potencjalnych klientów do odwiedzenia Państwa obiektów, pozostania na dłuższy pobyt, a także ma to być zachęta do ponownych odwiedzin z rodziną, przyjaciółmi...

2. Dobra informacja o każdym obiekcie, pokojach, udogodnieniach to powszechnie dostępna wiedza o możliwościach wypoczynku, dojazdu, o atrakcjach na miejscu i w okolicy, wyposażeniu, proponowanych cenach - rzetelny i krótki opis to podstawa sukcesu.

3. Portale nasze: www.123noclegi.info  i www.123noclegi.pl oraz portale www.gdzie-nocleg.pl ,  a także www.wiejskie-wakacje.pl mają służyć Państwu jako tania i rzetelna reklama oferowanych usług. Reklama ta często jest bardziej skuteczna i częściej odwiedzana (z racji ogólnopolskiego zasięgu), - jak nawet najpiękniej opracowane strony własne. Naszym zadaniem jest dbałość o odpowiednią pozycję portalu, właściwą prezentację hoteli, pensjonatów, pokoi czy gospodarstw agroturystycznych, a wszelkie nasze działania zmierzają do zachęcania  turystów, wczasowiczów i potencjalnych Gości - do odwiedzania prezentowanych miejsc i wypoczynku w reklamowanych obiektach.

4. Prawem każdego oferującego noclegi jest zapewnienie opłacalności prowadzonego przedsięwzięcia - dlatego też służymy wszelką pomocą, aby każdy potencjalny klient mógł szybko odnaleźć interesującą Go ofertę. (budowa nowych portali i kupowanie nowych domen, reklama w zaprzyjaźnionych i współpracujących portalach itp.).

5. Stosujemy ceny stosunkowo niskie w odniesieniu do innych portali działających wiele lat - bo uważamy że, szybka i rzeczowa informacja - bogato ilustrowana, to droga do sukcesu. Nie prowadzimy działalności sezonowej, a działalność kilkunastoletnią - z perspektywą do 2021 roku, istnieje także możliwość negocjacji cen przy większych projektach.

6. Każdy oferujący noclegi ma prawo do dowolnego wyboru reklamy właściwej dla jego oferty, ma prawo do zmiany wszelkich elementów reklamy - (dane adresowe, telefony, e-mail) zmiany opisu, a także wymiany zdjęć w ramach jednej opłaty rocznej. Wszelkie zmiany mogą być dokonywane w każdym czasie - w ramach już opłaconej reklamy.

7. Na żądanie dojeżdżamy do Państwa, celem wykonania odpowiednich zdjęć reklamowych. Jednak każdy dojazd jest kalkulowany odrębnie. Niestety musimy wziąć pod uwagę rosnące ceny paliw. W przypadku kilu reklam w bliskim rejonie - kalkulacja dojazdu będzie korzystniejsza.

8. Każdy reklamujący się w naszych portalach otrzymuje fakturę VAT za opłaconą usługę.

9. Aby unikać zbędnej biurokracji, za zawarcie umowy wiążącej obie strony uważamy wyrażenie woli zamieszczenia reklamy; telefonicznie, ustnie czy poprzez pocztę elektroniczną. Dokonanie wpłaty jest równoznaczne z zawarciem rocznej umowy (choć nie wyrażonej na piśmie) świadczenie przez nas usług.

10. Reklama zamieszczona na naszych portalach na okres roczny, będzie automatycznie przedłużana na kolejny okres, o ile zlecający reklamę, nie powiadomi o ewentualnej rezygnacji. Zatem przed upływem okresu na jaki była opłacona reklama - wystawiamy fakturę na rok następny. W przypadku rezygnacji z usługi po wystawieniu faktury (np. z przyczyn losowych), konieczne jest pilne (w ciągu 7-10 dni) odesłanie oryginału faktury celem jej anulowania. Faktura nie opłacona nie może być podstawą do np. odliczenia podatku VAT.

11. Każdy reklamujący się w naszych portalach ma prawo do pierwszeństwa we wszelkiego rodzaju ulgach i promocjach w nowo powstających projektach reklamowych. 

12. Za treść oferty reklamowej i jej zgodność z rzeczywistością odpowiada właściciel obiektu. W ogromnej większości przypadków, opisy sporządzane są w czasie naszych odwiedzin u właścicieli pokoi, gospodarstw, pensjonatów - stąd większa wiarygodność oferty.

 

Noclegi:  dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie, opolskie podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie, zachodniopomorskie

     Hotele             Hotele WARSZAWA 

Internet (reklama, aktualizacje): Marek Lewandowski  tel.  501 153 348;    534 110 120;    22 258 33 12  
Copyright © 2001-2021 (domena opłacona do 2021 roku)   123@123noclegi.info