.info

województwo
śląskie
Wisła Wielka - Złoty Potok

NOCLEGI w województwie śląskim. Reklama na rok i na pięć lat - cennik.
Zamówienie reklamy: 
501 153 348, 534 110 120, 22 258 33 12   123noclegi@gmail.com  123@123noclegi.info

Wisła Wielka, Włodowice Wodzisław Śląski, Wysoka Lelowska, ZabrzeZawada PilickaZarzecze, Zawiercie, Zbytków, Zebrzydowice, Złatna, Złoty Potok

WISŁA WIELKA  

WŁODOWICE     
Wieś, siedziba gminy w powiecie zawierciańskim (Zawiercie). Położona 8 km na północ od Zawiercia. Do drogi wojewódzkiej  nr  792  (Żarki - Kroczyce) - 5 km na północ.

WODZISŁAW ŚLĄSKI 
Miasto powiatowe położone na Wyżynie Śląskiej, na Płaskowyżu Rybnicko-Wodzisławskim. Na zachodzie łączy się on z doliną górnej Odry, na południowym zachodzie graniczy z Bramą Morawską. Prawa miejskie od 1257 roku. Ważniejsze zabytki: kościół cmentarny z XIII w., zespół pałacowo-parkowy z XVIII w., średniowieczny układ urbanistyczny. Położony 13 km na południowy wschód od Rybnika przy drodze krajowej nr  78  Rybnik - Chałupki (przejście graniczne).

WYSOKA LELOWSKA

ZABRZE           
Miasto, siedziba gminy, ponad 200 tyś mieszkańców. Położone 23 km na zachód od Katowic. Historia sięga XIII w., 1922 prawa miejskie.  Liczne zabytki architektury sakralnej.  Położone pomiędzy Gliwicami, a Rudą Śląską.

Noclegi w Zabrzu, Zabrze noclegi

ZARZECZE       
Wieś w powiecie żywieckim, gmina Łodygowice

ZAWADA PILICKA  
Wieś w gminie Irządze, powiat zawierciański. Położona 2 km na południowy wschód od miejscowości Irządze, w trójkącie Lelów - Szczekociny - Pradła. Dojazd drogami lokalnymi: 4 km na południowy wschód do drogi krajowej nr  78  Zawiercie - Szczekociny; 5 km na północny wschód do drogi krajowej nr  46  Lelów - Szczekociny.

ZAWIERCIE           
Miasto powiatowe położone 44 km na północny wschód od Katowic. Miasto o charakterze przemysłowym, posiadające liczne zabytki, głównie architektury sakralnej. Początek szlaków turystycznych Jury. Położone nad Wartą, na skrzyżowaniu dróg: krajowej  nr  78  do Siewierza na zachód i Szczekocin na wschód, wojewódzkiej  nr  791  w kierunku Myszkowa (północny zachód) oraz w kierunku Ogrodzieńca na południowy wschód.

Zawiercie noclegi, noclegi w Zawierciu

ZBYTKÓW      
Wieś w gminie Strumień, powiat cieszyński.

ZEBRZYDOWICE

ZŁATNA  
Wieś w gminie Ujsoły w powiecie żywieckim.  Położona w Beskidzie Żywieckim, na terenie Żywieckiego Parku Krajobrazowego u stóp szczytu Wlk. Groń (1076 m.)

ZŁOTY POTOK  
Wieś w gminie Janów, powiat częstochowski. Położona przy drodze wojewódzkiej nr  793  Żarki-Przyrów, 28 km na wschód od Częstochowy. Szlak Orlich Gniazd.

[Najbliższe noclegi: Janów, Ponik, Siedlec, Sokole Pole, Piasek]

Złoty Potok noclegi, noclegi w Złotym Potoku