.info

województwo
śląskie
Zrębice - Żywiec

NOCLEGI w województwie śląskim. Reklama na rok i na pięć lat - cennik.
Zamówienie reklamy: 
501 153 348, 534 110 120, 22 258 33 12   123noclegi@gmail.com  123@123noclegi.info

Zrębice Zwardoń, Żabnica, Żarki Letnisko, Żory, Żywiec

ZRĘBICE
Wieś w gminie Olsztyn, powiat częstochowski. Położona 13 km na południowy wschód od Częstochowy, na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w środkowej części Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd. We wsi XVI w. kościół modrzewiowy pod wezwaniem św. Idziego (dzwonnica, ołtarz główny z połowy XVII w.). W okolicach liczne zamki, jaskinie, szlaki turystyczne piesze i rowerowe. Dojazd drogą krajową nr  46 Częstochowa - Janów - Szczekociny.

ZWARDOŃ             
Wieś w gminie Rajcza, powiat żywiecki. Miejscowość licząca ponad 3 tyś. mieszkańców, położona jest na wysokości ok. 680 m n.p.m. na Przełęczy Zwardońskiej, u podnóża Rachowca, przy granicy ze Słowacją. Duży ośrodek narciarski w Beskidzie Żywieckim. Specyficzny mikroklimat stwarza dogodne warunki do uprawiania sportów zimowych (pokrywa śnieżna utrzymuje się do 113 dni w roku). Liczne wyciągi, bogata infrastruktura turystyczna. Graniczne przejście na Słowację: Zwardoń - Myto, nowo otwarte drogowe przejście graniczne Zwardoń - Skalit. Dojazd drogą krajową nr  69  Bielsko Biała - Zwardoń

Zwardoń noclegi, noclegi w Zwardoniu

ŻABNICA              
Wieś w gminie Węgierska Górka, powiat żywiecki. Położona na zachodnich stokach Beskidu Żywieckiego, nad Żabniczanką., 4 km na południowy wschód od Węgierskiej Górki.

ŻARKI LETNISKO   

ŻORY             

ŻYWIEC       
Miasto powiatowe liczące ponad 32 tyś mieszkańców. Położone na południe od jez. Żywieckiego nad Sołą i Koszarawą. Zamek z 1500 roku, kościoły z XIV i XV w., ciekawy rynek, ośrodek folkloru i sztuki ludowej. Miasto leży 21 km na południe od Bielska Białej przy drodze krajowej nr   69   Bielsko -Zwardoń (granica państwa).

Żywiec noclegi, noclegi w Żywcu