.info

województwo
warmińsko-mazurskie
Babięta - Butryny

NOCLEGI w województwie warmińsko-mazurskim. Reklama na rok i na pięć lat - cennik.
Zamówienie reklamy: 
501 153 348, 534 110 120, 22 258 33 12   123noclegi@gmail.com  123@123noclegi.info

Babięta, Bałoszyce, Banie Mazurskie, Barczewo, Bartąg, Bartołty Wielkie Bartosze, Bartoszyce, Bezledy, Bęsia, Biała Giżycka, Białka, Bielskie, Bieniasze, Bieńki, Biesówko, Biskupiec, Blanki Boćwinka, Bogacko,  Bogaczewo k/ElblągaBogaczewo k/Morąga, Borki, Borowski Las, Borzynowo, Braniewo, Bronikowo,  BuczkiButryny

BABIĘTA         
Wieś w gminie Piecki, powiat mrągowski. Położona 26 km na północny wschód od Szczytna, 24 km na wschód od Ruciane-Nida  (droga krajowa nr 58). Do Mrągowa (na północ) 25 km droga woj. 601 i krajowa 59.

BAŁOSZYCE     
Wieś w gminie Susz, powiat Iławski. Położona 7 km na południe od Susza (droga Susz - Kisielice). Pałac z XVIII w.

BANIE MAZURSKIE
Wieś siedziba gminy w powiecie giżyckim. Położona 24 km na wschód od Węgorzewa przy drodze wojewódzkiej nr 650 (Węgorzewo - Gołdap)

Miejscowości gminy Banie Mazurskie: Banie Mazurskie, Dąbrówka Polska, Grodzisko, Grunajki, Gryżewo, Jagiele, Jagoczany, Kierzki, Klewiny, Lisy, Miczuły, Mieduniszki Małe, Obszarniki, Radkiejmy, Rogale, Sapałówka, Surminy, Ściborki, Wróbel, Zawady, Ziemiany, Żabin.

BARCZEWO       
Miasto, siedziba gminy w powiecie olsztyńskim. Położone nad Pisą 18 km na północny wschód od Olsztyna przy drodze krajowej nr 16 (Olsztyn - Mrągowo)

BARTĄG        
Wieś w gminie Stawiguda, powiat olsztyński. Położona nad Łyną 4 km na południe od Olsztyna.

BARTOŁTY WIELKIE 

BARTOSZE       
Wieś w gminie Ełk, powiat ełcki. Położona 5 km na zachód od Ełku, w pobliżu jez. Sunowo

BARTOSZYCE  
Miasto, siedziba gminy powiat bartoszycki. Położone na Nizinie Sępopolskiej, nad Łyną. Zabytki: gotyckie kościoły z XIV-XV w., fragmenty średniowiecznych murów miejskich z Bramą Lidzbarską z XV w., spichrze z XVIII/XIX w. W okolicy liczne jeziora i lasy; około 16 kilometrów do przejścia granicznego w Bezledach, 51 km do Kaliningradu, 72 km do Olsztyna.

BEZLEDY    
Wieś w gminie Bartoszyce, powiat bartoszycki. Położona 9 km na północny zachód od Bartoszyc przy drodze krajowej nr  51  Bartoszyce - granica państwa (Bezledy - Bagrationowsk).

BĘSIA   

BIAŁA GIŻYCKA
Wieś w gminie Wydminy, powiat giżycki. Położona nad jez. Białym, 9 km na północny wschód od Orzysza.

BIAŁKA      

BIELSKIE
Wieś w gminie Miłki, powiat giżycki. Położona nad jez. Bielewo, 9 km na północ od Orzysza, 20 km na południe od Giżycka.

BIENIASZE   
 

BIEŃKI           

BIESÓWKO   
Wieś w gminie Biskupiec powiat olsztyński. Położona nad jez. Tejstymy przy drodze lokalnej Biskupiec - Jeziorany.

BISKUPIEC       
Miasto i gmina w powiecie olsztyńskim. Położne nad rzeką Dymer i jez. Kraksy - 38 km na wschód od Olsztyna. Dojazd drogą krajową 16 (Olsztyn - Mragowo), 57 (Szczytno - Bartoszyce) oraz drogi wojewódzkie 590 i 596.

BLANKI       
Wieś w gminie Lidzbark Warmiński, powiat lidzbarski. Położona nad jez. Blanki 14 km na południe od Lidzbarka Warmińskiego. 

BOĆWINKA      

BOGACKO
Wieś w gminie Giżycko, powiat giżycki. Położona na wschodnim brzegu jez. Dejguny, 9 km na zachód od Giżycka.

BOGACZEWO k.Elbląga 
Wieś w gminie Elbląg, powiat elbląski. Położona przy drodze krajowej  nr 7 (Elbląg - Pasłęk)

BOGACZEWO k. Morąga   
Wieś nad jeziorem Narie.

BORKI        
Wieś w gminie Świętajno, powiat olecko-gołdapski. Położona na południowym krańcu puszczy Boreckiej, pomiędzy jeziorami Litygajno i Łaźno, 11 km na północ od drogi wojewódzkiej nr  655  Wydminy - Olecko.

BOROWSKI  LAS   
Wieś w gminie Sorkwity, powiat mrągowski. Położona nad jez. Piłakno, 16 km na południowy zachód od Mrągowa.

BORZYNOWO
Wieś w gminie Pasłęk, powiat elbląski. Położona na wschód od Elbląga. Dojazd z Pasłęku w kierunku północnym - droga lokalna.

BRANIEWO        
Miasto powiatowe położone nad rzeką Pasłęką, 42 km na północny wschód od Elbląga. Do Zalewu Wiślanego 7 km, do przejścia granicznego z Kaliningradem  (Gronowo) - 10 km. Do miasta prowadzi droga krajowa 54 i wojewódzka 507.

BRONIKOWO
Wieś w gminie Młynary, powiat elbląski. Położona 2,5 km na południe od Młynar i 20 km na wschód od Elbląga.

BUCZKI
Wieś w gminie Ełk, powiat ełcki. Położona 3 km na wschód od Ełku nad jez. Selment Wlk.

BUTRYNY  
Wieś w gminie Purda, powiat olsztyński. Położona 17 km na południe od Olsztyna, 20 km na wschód od Olsztynka, przy drodze wojewódzkiej nr  598  Zgniłocha - Olsztyn.  Kościół św. Jakuba Apostoła z końca XVII w., zabytkowy cmentarz.

Noclegi:  dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie, opolskie podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie, zachodniopomorskie

     Hotele             Hotele WARSZAWA 

Internet (reklama, aktualizacje): Marek Lewandowski  tel.  501 153 348;    534 110 120;    22 258 33 12  
Copyright © 2001-2021 (domena opłacona do 2021 roku)   123@123noclegi.info