.info

województwo
warmińsko-mazurskie
Szczytno - Tolejny

NOCLEGI w województwie warmińsko-mazurskim. Reklama na rok i na pięć lat - cennik.
Zamówienie reklamy: 
501 153 348, 534 110 120, 22 258 33 12   123noclegi@gmail.com  123@123noclegi.info

Szczytno, Szeligi, Szeroki Bór, Szklarnia, Szyldak, Święta Lipka, Świętajno, Świerkocin, Świętojańska Karczma, Śwignajno, Tabórz, Tałty, Tarczyny, Targowisko DolneTolejny

SZCZYTNO             
Miasto powiatowe, siedziba gminy w powiecie szczycieńskim. Prawa miejskie od 1720 r., ruiny zamku krzyżackiego z XIV w., kościół ewangelicki z 1718 r., Muzeum Mazurskie, ratusz miejski, budynki z XIX w. Port lotniczy w Szymanach. Liczne rezerwaty przyrody, jezioro Domowe Duże i Małe, pogranicze puszczy Piskiej i Napiwodzkiej. Dojazd drogą krajową nr  53  z  Olsztyna i Ostrołęki, nr  57  z Bartoszyc i Pułtuska, nr  58  z Olsztyna i  Szczucina oraz drogą wojewódzką nr  600  z Mrągowa.

SZELIGI        
Wieś w gminie Ełk, powiat ełcki. Położona 2 km na wschód od Ełku nad jez. Selment Wielki

SZEROKI BÓR  
Wieś w gminie Ruciane-Nida, powiat piski. Położona na północnym brzegu jez. Jaśkowo Duże. 6 km na południowy wschód od Rucianego-Nidy. Liczne schrony poniemieckie (ośrodek badawczy i kwatera Göringa).

SZKLARNIA      

SZYLDAK  

ŚWIERKOCIN
Wieś w gminie Olsztynek, powiat olsztyński. Położona 7 km na południowy wschód od Olsztynka, 1,5 km na południe od drogi krajowej nr   58   Olsztynek - Jedwabno, Szczytno. Wokół wsi lasy sosnowe i liczne jeziora: Świerkocin, Niskie, Czarne, Wysokie i Oczko. Cmentarz ewangelicki z początków XX w.

ŚWIĘTA LIPKA  
Wieś w gminie Reszel, powiat kętrzyński. Położona pomiędzy jeziorami Werbel i Dejnowa wśród lasów, przy drodze wojewódzkiej nr  594  Kętrzyn - Reszel. Miejscowość słynna bazyliką p.w. NM Panny (kult maryjny od XIV w.) Perła stylu barokowego w północnej Polsce - zbudowana w latach 1699-1693.

ŚWIĘTAJNO    
Wieś, siedziba gminy w powiecie olecko-gołdapskim. Położona 14 km na południowy zachód od Olecka nad jez. Świętajno, 4 km na południe od drogi wojewódzkiej nr  655  Wydminy - Olecko.

ŚWIĘTOJAŃSKA KARCZMA
Niegdyś wieś, obecnie osada w gminie Olsztynek, powiat olsztyński składająca się z jednego gospodarstwa i motelu. Położona 2 km na północny zachód od Olsztynka (droga lokalna do Ostródy).

ŚWIGNAJNO
Wieś w gminie Ruciane-Nida, powiat piski. Położona 4,5 km na północ od Rucianego, na południowym krańcu Mazurskiego Parku Krajobrazowego, 2 km na zachód od jez. Bełdany.

TABÓRZ  

TAŁTY    

TARCZYNY                   

TARGOWISKO DOLNE  

TOLEJNY
Wieś w gminie Olsztynek, powiat olsztyński. Położona wśród lasów sosnowych, 4 km na północny zachód od Olsztynka. Dojazd z Olsztynka ul. Wilczą (przez Wilkowo). W pobliżu przepływa rzeczka Młynówka.

Noclegi:  dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie, opolskie podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie, zachodniopomorskie

     Hotele             Hotele WARSZAWA 

Internet (reklama, aktualizacje): Marek Lewandowski  tel.  501 153 348;    534 110 120;    22 258 33 12  
Copyright © 2001-2021 (domena opłacona do 2021 roku)   123@123noclegi.info