.info

województwo
zachodniopomorskie
Wałcz - Wielin

NOCLEGI w województwie zachodniopomorskim.  Reklama na rok i na pięć lat - cennik.
Zamówienie reklamy:  501 153 348, 534 110 120, 22 258 33 12   123noclegi@gmail.com  123@123noclegi.info

WałczWapnica k/Miedzyzdrojów, Wapnica k/Recza, Warnice, Warniłęg, Wąsosz, Węgorzyno, Wicie, Wicko,
Wiekowice, Wiekowo,  Wielin

WAŁCZ
Miasto powiatowe (28.000 mieszkańców). Położone na Pojezierzu Wałeckim (jez. Raduń i Zamkowe) na południowo wschodnim krańcu woj. zachodniopomorskiego. Prawa miejskie od 1303 roku. Średniowieczny rynek, zachowane fragmenty budownictwa XVIII i XIX w. W okolicy bunkry z okresu II wojny światowej - linia umocnień Wału Pomorskiego. Nad jez. Raduń liczne przystanie, duże kompleksy leśne na zachód i na południowy wschód od miasta. Dojazd drogą krajowa nr   10   z Mirosławca (22 km) i Piły (26 km), nr   22   z Jastrowia i Człopy (20 km), droga wojewódzką nr  178  z Trzcianki (29 km) i  163  z Czaplinka (36 km).

Zajazd Luna Nova
ul. Kołobrzeska 37; 78-600 Wałcz

tel. 67 387 53 15, 668 639 714
www.zajazd-lunanova.pl     biuro@zajazd-lunanova.pl

Zajazd Luna Nova znajduje się 3 km od centrum Wałcza w kierunku na Kołobrzeg (droga krajowa nr 163 Wałcz - Czaplinek). Jest to znakomita baza noclegowa zarówno dla Gości przejeżdżających przez Wałcz, którzy chcą wypocząć w czasie długiej podróży jak i dla tych Gości, którzy chcą wypocząć z w pewnym oddaleniu od miasta w otoczeniu lasów. W sąsiednich miejscowościach zabytkowe budowle, pamiątki historii, ciekawe trasy wycieczkowe, liczne jeziora.

Do dyspozycji Państwa przygotowaliśmy łącznie 27 miejsc noclegowych w czystych
i pachnących pokojach (jedno, dwu i trzyosobowych). Każdy pokój z łazienką (kabina prysznicowa). Na terenie całego Zajazdu bezpłatny dostęp do internetu.

Znaną już atrakcją wśród naszych stałych gości jest doskonała kuchnia domowa. Zapraszamy rodziny z dziećmi, samotnych turystów, a także wycieczki. Warto zatrzymać sie u nas na gorący posiłek np. w czasie wyprawy nad morze.

Organizujemy wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe jak:
przyjęcia weselne, chrzciny, przyjęcia komunijne, spotkania rodzinne oraz
bankiety firmowe, spotkania integracyjne, wszelkiego typu jubileusze, zabawy sylwestrowe,
a od czasu do czasu organizujemy udane dansingi.
 

szczegóły pod zdjęciami

 

  

  

 

 

WAPNICA  k/Międzyzdrojów 
Wieś w gminie Międzyzdroje, powiat kamieński. Położona na wyspie Wolin nad jez. Turkusowym w południowej części Wolińskiego Parku Narodowego.

WAPNICA  k/Recza 
Wieś w gminie Suchań, powiat stargardzki. Do rejestru zabytków wpisany jest kościół par. p.w. św. Jana Kantego, powstał w XIII, restaurowany w XIX w. (wpisany jako ruina?)

WARNICE
Wieś w gminie Dębno, powiat myśliborski. Położona wśród lasów nad jeziorem, 12 km na północ od Dębna i 15 km na południowy zachód od Myśliborza. Do rejestru zabytków wpisany jest kościół par. p.w. św. Józefa, 1 poł. XIV i park dworski, XVIII

WARNIŁĘG
Wieś w gminie Złocieniec, powiat drawski. Położona 11 km na północny wschód od Złocieńca, 2 km na zachód od jez. Drawsko. Do rejestru zabytków wpisany jest park pałacowy, z 2 poł. XIX.

WĄSOSZ       
Wieś w gminie Złocieniec, powiat drawski. Położona nad jez. Wąsosz, 5 km na południowy - wschód od Złocieńca.

WĘGORZYNO 
Miasto, siedziba gminy miejsko-wiejskiej w powiecie łobeskim. Położone nad jez. Węgorzyno, na skrzyżowaniu dróg - krajowej nr   20    Stargard Szczeciński - Drawsko Pomorskie i wojewódzkiej nr  151     Ińsko - Łobez.


fot. Jan Stoncel

WICIE                    
Wieś w gminie Darłowo, powiat sławieński (Sławno). Położona po wschodniej stronie Nadmorskiego Pasa Krajobrazu Chronionego, pomiędzy jez. Kopań a wybrzeżem  Bałtyku, 14 km na północny zachód od Darłowa, 6 km na północ od drogi wojewódzkiej nr  203  Darłowo - Ustka. Mierzeja Bukowa oddziela morze od jez. Kopań.

WICKO  
Wieś w gminie Międzyzdroje powiat kamieński. Położona 5 km na południe od Międzyzdrojów nad jez. Wicko Wielkie na terenie Wolińskiego Parku Narodowego.

WIEKOWICE
Wieś w gminie Darłowo powiat sławieński. Położona 15 km na południe od Darłowa.

WIEKOWO
Wieś w gminie Darłowo, powiat sławieński. Położona 13 km na południe od Darłowa.

WIELIN  
Wieś w gminie Polanów, powiat koszaliński. Położona nad jez. Trzcińskim, na Wysoczyźnie Polanowskiej, przy drodze wojewódzkiej nr  208  Polanów - Kępice. Zabytkowy kościół szachulcowy z 1696 r. i XIX wieczny zespół pałacowo- parkowy. W pobliżu wsi (na zachód) rezerwat przyrody "Wielin".


fot. Beata Zbonikowska

Noclegi:  dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie, opolskie podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie, zachodniopomorskie

     Hotele             Hotele WARSZAWA 

Internet (reklama, aktualizacje): Marek Lewandowski  tel.  501 153 348;    534 110 120;    22 258 33 12  
Copyright © 2001-2021 (domena opłacona do 2021 roku)   123@123noclegi.info