Zakopane
tel. kierunkowy:   0-18


układ alfabetyczny według ulic Zakopanego

kod pocztowy: 34-500 Zakopane

Pokoje i kwatery położone  pod adresem:

1. ulice i osiedla: Aleje 3 Maja - Cyrhla

Aleje 3 Maja, Antałówka, Asnyka, Bachledy, Bachledzki Wierch, Balzera, Bilinówka, Bogdańskiego, Bogówka, Broniewskiego, Bronisława Czecha, Brzegi, Brzozowa, Bulwary Słowackiego, Chałubińskiego, Chłabówka, Chłabówka Dolna, Chłabówka Górna, Chramcówki, Chyców Potok, Cichej Wody, Cyrhla

"JAWOR" - Helena Chyc Magdzin
Aleje 3 Maja 9

Katarzyna Kasperczyk
Aleje 3-go Maja 9,
 
Helena Rafa
Antałówka 6A

Monika Kidacka
Antałówka 6B

Władysława Jarz±bek
Antałówka 6C

Janusz Wicik
Antałówka 9

Ludwik Kidacki
Antałówka 9A

Ryszard Hołowacz
Antałówka 9B

Irena Jagielska
Antałówka 9D

"JEDYNACZK" Honorata Kusion
Antałówka 10

Henryka Krawczyk
Antałówka 13A

"PENSJON 21" Elżbieta Prostak
Antałówka 21

Maria Flur
Antałówka 23

Władysław Wojtanowski
Antałówka 24A/3

"ABBA" Ewa Popilowska
Asnyka 5

Anna Rejewska
Asnyka 7

Stanisław i Janina Skupień
Asnyka 8

Zofia Pęksa
Bachledy 2A

Zofia Pawlikowska
Bachledy 5

Janina Bachleda Księdzularz
Bachledy 6A

Pokoje - Polskie Koleje Linowe
Bachledy 7

Maria Mrowca
Bachledy 10A

Paweł i Iwona Król
Bachledy 11A

Monika Palider-Tylka
Bachledy 12A/1

Bartłomiej Bryjak
Bachledy 12B

Anna Zapotoczna
Bachledy 19/1

Danuta G±sienica - Daniel
Bachledy 21,

Maria Palider
Bachledy 22A

Agata Pawlikowska
Bachledy 37

"DAN PIO" Danuta i Piotr Malacina
Bachledzki Wierch 14

"NA BYSTRYM" - Teresa Biela Surówka
Balzera 1C

Piotr Bednarz Piotr
Balzera 5D

"JA¦ i MAŁGOSIA" - Małgorzata i Zbigniew Orłowscy
Balzera 9

Zofia Ziach
Balzera 10A

Barbara Ziach
Balzera 10B

Tomasz Bomba
ul. Balzera 13

Wojciech Ciszek
Balzera 16A

Stanisław Ciszek
Balzera 16B

"JASMIN" - Grażyna Gronek
Balzera 16C/3

"ANIA" POD NOSALEM
ul. Balzera 17 c; 34-500 Zakopane

Katarzyna Nowak
Balzera 17C

Władysław G±sienica Staszeczek
Balzera 18B,

Elżbieta Fr±czek
Balzera 19

Agnieszka Wicher
Balzera 21

Teresa Cygal
Bilinówka 1A

Andrzej Jamróz
Bilinówka 4a
tel. 206 24 45

Piotr Topór
Bilinówka 7A

Elżbieta Bachleda-Tadziak
Bilinówka 10

Andrzej G±sienica-Kołodziej
Bilinówka 10A

Helena Tylka
Bilinówka 12B

Czesława Jamróz
Bilinówka 14A

Joanna Skupień
Bilinówka 15c

"U BARBARY" - Jan Pradziad
Bilinówka 17A

Ewa Ksi±żek
Bilinówka 15A

Jana Otulina Tokarz
Bogdańskiego 3A

Leszek Osmólski
Bogdańskiego 10

Maria Mrowca
Bogówka 14

Janina Bulas  
Broniewskiego 1

Katarzyna Karpiel Pałka
Broniewskiego 3

Andrzej Bereziński
Broniewskiego 16

Angelika Wadowska
Broniewskiego 16A

Władysława Surówka
Broniewskiego 17

Stanisław Kolber
Broniewskiego 18

"PYRCÓWKA" - Elzbieta Pyrc
Broniewskiego 18A

"WISIENKA"  - Elżbieta i Mirosław Wi¶niewscy
Broniewskiego 19

"GROŃ 1" - Czesława G±sienica-Groń
Broniewskiego 21

"ZOSIEŃKA" - Zofia Ustupska
Broniewskiego 25

Monika Sochacka Tomala
Bronisława Czecha 3

Agnieszka Sikora
Wojciecha Brzegi 17

Jarosław Gazda
Brzozowa 12

Weronika Haza
Brzozowa 14

Maria Sztokfisz
Brzozowa 16

Stanisława Wadowska
Brzozowa 18

Władysław Bezłowski
Brzozowa 20

Danuta Możdżeń
Brzozowa 22

Eugeniusz Ignacok
Brzozowa 24

Adam Marasek
Brzozowskiego 10

Helena Stachoń
Brzozowskiego 11

Krystyna Zwijacz
Brzozowskiego 17/1

Tadeusz Magdalena Szaflarski
Brzozowskiego 26A

Wojciech Górski
Bulwary Słowackiego 15b

Maria Cetnarska
Bulwary Słowackiego 16

Ludwika Korn
Bulwary Słowackiego 19

"SFINKS" - Wanda Chrobak
Bulwary Słowackiego 20

Tadeusz Stasiak
Bulwary Słowackiego 22

Ewa Dawidek
Bulwary Słowackiego 38

Jadwiga Placzewska-Halaczek
Chałubińskiego 15A

"ZAMECZEK" Henryk Penczek
Chałubińskiego 19

Sabina Bugajska
Chałubińskiego 19B

Bogumiła Semberecka
Chałubińskiego 20

Wanda Kaim
Chałubińskiego 21

"¦LIMAKÓWKA" - Mariola Darowicz-Czuba
Chałubińskiego 21C

Anna Nieroda
Chałubińskiego 22B

Jan Bednarz
Chałubińskiego 22C

"POD RÓŻˇ" - Dawid Starzyk
Chałubińskiego 24

"Biały Domek" Danuta Sucharska
Chałubińskiego 23

Roman Mroczkowski
Chałubińskiego 24B

Józefa Ładzińska
Chałubińskiego 24C

Anna Starzyk
Chałubińskiego 25E

Elżbieta Lipińska
Chałubińskiego 27

Andrzej Majerczyk
Chłabówka 9

Józefa Słowik
Chłabówka 11

Władysława Król
Chłabówka 26

Bronisław Chlebek
Chłabówka 27/3

Stanisław Pańszczyk
Chłabówka 36B

Maria Pańszczyk
Chłabówka 36C
tel. 201 10 36

Jan Pańszczyk
Chłabówka 37D

"U FLORKA 2" Tadeusz Florek
Chłabówka 48A

"U FLORKA" Tadeusz Florek
Chłabówka 50

Maria Makosz
Chłabówka Dolna 37A,

Adam Król
Chłabówka Dolna 38

"GÓRALSKI DOMEK" - Grzegorz Gr±dzik
Chłabówka Dolna 40A

"LIMBA" - Jerzy Kałwa
Chłabówka Górna 15B

Stefan Iwan
Chłabówka Górna 29A

"KUKUCÓWKA" - Józefa Kukuc
Chłabówka Górna 30A

Roman Siwiński
Chramcówki 6

Jadwiga Zwijacz Kozica
Chramcówki 11D

"ZBÓJECKIE IZBY - Adam Borkowski
Chramcówki 11G

"BALLADA 2" - Janusz Gajowski
Chramcówki 12A/3

"STARA CHATA" - Janusz Gajowski
Chramcówki 12B/3

"NINA" - Maria Magdziak
Chramcówki 23

Elżbieta Pilarczyk
Chramcówki 25D

Ryszard Żoł±dĽ
Chramcówki 25E

"CISÓWKA" - Magda i Maciej Chowaniec
Chramcówki 27 a

"CZARNY STAW" - Czesława Kowalczyk
Chramcówki 28

Krzysztof Rodziewicz
Chramcówki 29b

Krystyna Rapacz 
Chyców Potok 3

Joanna Rapacz
Chyców Potok 3A

Tadeusz Chyc
Chyców Potok 7

Janina Chyc Magiera
Chyców Potok 11

Anna Chyc
Chyców Potok 29

Władysław Jonek
Chyców Potok 32A

Dariusz Nożyński
Chyców Potok 32B

Łucja G±sienica
Cichej Wody 4

"MARYSIEŃKA" Maria Podgórny
Cyrhla 12

Satnisław Łukaszczyk
Cyrhla 12A

Zofia Gut Misiaga
Cyrhla 14A

Elżbieta Chyc Mulik
Cyrhla 14D

Kasia Bużek
Cyrhla 17

Józef Gut
Cyrhla 17

Maria Majerczyk
Cyrhla 19E

Janina Żytko
Cyrhla 19F

"U BOLKA" - Helena Chyc
Cyrhla 20B

Bronisława Postrożna
Cyrhla 20F

Stanisława Walkosz
Cyrhla 22

Stanisław Obrochta
Cyrhla 24

Anna Majerczyk-Olejarz
Cyrhla 28A

Władysław Szeliga
Cyrhla 28B

Stanisława Kułach
Cyrhla 31D

Andrzej Topór Roj
Cyrhla 41A

"CHATA u SOBONKI" - Łukasz Mazurkiewicz
Cyrhla 42

Stanisława Gał
Cyrhla 42D

"OAZA SPOKOJU" - Łukasz Wosławski
Cyrhla 45

Andrzej Majerczyk
Cyrhla 45B

"MAJERCZYKÓWKA" - Adam Majerczyk
Cyrhla 48

Helena Majerczyk
Cyrhla 52B

Noclegi:  dolno¶l±skie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie, opolskie podkarpackie, podlaskie, pomorskie, ¶l±skie, ¶więtokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie, zachodniopomorskie

     Hotele             Hotele WARSZAWA          jeste¶my w: DodajStrone.pl

Internet (reklama, aktualizacje): Marek Lewandowski  tel.  501 153 348 (Orange),  534 110 120 (Play); 22 258 33 12  
Copyright © 2001-2021 (domena opłacona do 2021 roku)   123@123noclegi.info